اشکذر خبر


حضور پزشکان داوطلب هلال احمر اشکذر در طرح کاروان سلامت خرد اسفنجرد

شناسه خبر : 102714 | تاریخ انتشار : : 28 آبان 1400 - 18:49 | ارسال توسط :

دومین کاروان سلامت در آبان ماه آبان با همکاری تخصصی داوطلبان، پزشکان و پرستاران جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با مجموعه پزشکی بیمارستان سیدالشهدا در روستای عزآباد اجرا شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ ۲۸ آبان روستای عزآباد شاهد حضور تیم پزشکی داوطلب جمعیت هلال احمر در کنار تیم اعزامی از بیمارستان سیدالشهدا یزد بود.

سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با اعلام این خبر؛ همراهی پزشکان و پرستاران داوطلب این جمعیت در اجرای طرح کاروان سلامت و توزیع خدمات پزشکی تخصصی و مراقبت‌های درمانی به مناطق تحت پوشش این شهرستان را ستودنی دانست.

بزاز زاده ساختار داوطلبی در حوزه پزشکی و پرستاری این شهرستان را هماهنگ دانست و از تقویت و گسترش تیم‌های درمانی به منظور ارائه خدمات در بحران ها را از موضوعات پیش روی شهرستان اشکذر اعلام کرد.

وی همچنین در ادامه از برنامه اجرای ماهانه و اضطراری این طرح با همکاری اعضای خانه های هلال و موسسات مرتبط خبر داد.

شایان ذکر است؛ در این کاروان سلامت توسط تیم پزشکی هلال احمر خدمات EKG برای ۱۱ نفر خدمات و مراقبت‌های پرستاری انجام شد.

همچنین در حاشیه این دیدار دکتر علوی متخصص و پزشک با سابقه حوزه زنان و زایمان از ابتکار این جمعیت در به عضویت درآوردن و ساماندهی این تیم تخصصی ابراز خوشنودی کرد و ضمن اطلاع از برنامه های پیش رو آمادگی کامل خود را برای طرحهای جمعیت هلال احمر اشکذر اعلام کرد.

خاطرنشان میگردد؛ اعصای هیات مدیره موسسه اسفنجرد آمادگی خود را برای تاسیس خانه هلال تخصصی پزشکی در منطقه عزآباد خبر اعلام کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/P2yhy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *