اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در بندرخشک پیشگامان

شناسه خبر : 35560 | تاریخ انتشار : : 13 دی 1393 - 20:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با حضور در بندرخشک پیشگامان انتصاب مهندس محمدسعید آدابی را به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت تبریک گفت. در این دیدار، مدیرعامل بندرخشک پیشگامان با اشاره به روند اجرای این پروژه ملی و مردمی گفت: این پروژه با سرمایه های […]


به گزارش اشکذر نیوز، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با حضور در بندرخشک پیشگامان انتصاب مهندس محمدسعید آدابی را به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت تبریک گفت.

در این دیدار، مدیرعامل بندرخشک پیشگامان با اشاره به روند اجرای این پروژه ملی و مردمی گفت: این پروژه با سرمایه های خرد مردم استان یزد در حال اجراست و تاکنون پیشرفت های اجرایی پروژه مطلوب بوده است و به کمک و مساعدت بیشتر دولت و مجلس شورای اسلامی برای رفع موانع پیشرو نیاز دارد.

آدابی افزود: این بندر به عنوان اولین بندرخشک بخش تعاون کشور نقش گسترده ای در تحولات اقتصادی و تجاری آینده منطقه خواهد داشت و اشتغال بالا و رونق عظیم اقتصادی را به ارمغان خواهد آورد.

وی خاطرنشان کرد: این بندرخشک تنها و اولین بندرخشک کشور است که از هیئت دولت مجوز فعالیت دریافت کرده و هم اکنون با جدیت و تمام توان در حال اجرای بخش های مختلف پروژه هستیم و بخش هایی از پروژه اجرا شده است.

آدابی حمایت بیشتر دولت و مجلس شورای اسلامی را در خصوص رفع موانع پیشرو خواستار شد.

رییس مجمع نمایندگان استان نیز با تبریک انتصاب آدابی به عنوان مدیرعامل جدید بندرخشک پیشگامان، گفت: در طول چند سال اخیر گروه تعاونی پیشگامان با جمع آوری سرمایه های خرد مردم گام های موثری در عرصه فناوری و اقتصاد استان و کشور برداشته است و انجام این پروژه نیز در توان این مجموعه هست.

محمدصالح جوکار خاطرنشان کرد: بندرخشک و مجموعه خدماتی که برای استان ایجاد خواهد کرد باعث اشتغال بالا و رونق اقتصادی خوبی خواهد شد و امیدواریم این طرح هرچه سریع تر به مرحله اجرا برسد.

نبوی زاده، عضو هئیت مدیره شرکت، قمی، معاون فناوری اطلاعات و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت، سجادی،معاون اداری مالی و ندافیون معاون اقتصاد و بازرگانی بندرخشک نیز در این دیدار حضور داشتند و پیرامون برخی موانع پیشرو بحث و تبادل نظر شد.

 

 

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VuFAL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124