نماینده مردم شریف یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس در جمع خیرین مدرسه ساز شهرستان اشکذر با اشاره به اقدامات اثربخش خیرین در حوزه های مختلف در سطح استان یزد گفت: خیرین، صاحبان صنایع و کارآفرینان نام یزد را سربلند کرده و به یک نماد در سطح کشور تبدیل نموده اند.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس در جمع خیرین مدرسه ساز شهرستان اشکذر ضمن تبریک دهه کرامت با اشاره به اقدامات اثربخش خیرین در حوزه های مختلف در سطح استان یزد گفت: خیرین، صاحبان صنایع و کارآفرینان نام یزد را سربلند کرده و به یک نماد در سطح کشور تبدیل نموده اند.

جوکار در ادامه این نشست افزود: اگر شاهد ارتقا استان یزد در شاخصه های علمی، بهداشتی و درمانی هستیم به پشتوانه همت خیرین و کارآفرینان بوده و ایجاد زیرساخت ها توسط این عزیزان، برتری استان در این شاخصه ها را رقم زده است.

وی عنوان کرد: امروز همه ما در سیستم و نظام تعلیم و تربیت آموزش دیده ایم و اگر الان به جایی رسیده ایم، ابتدا مدیون معلمین محترم و سپس نظام تعلیم و تربیت هستیم.

نماینده مردم با تاکید بر اینکه جامعه ای که نظام تعلیم و تربیت درست داشته باشد و جایگاه معلم را جایگاه رفیعی قرار دهد، آن جامعه موفق خواهد بود و می تواند پیشرفت را در آینده رقم بزند، خاطرنشان کرد: اما اگر به این مسائل توجه نشود، یقینا اگر به هر جایی برسد، دچار انحطاط می شود.

جوکار در پایان اظهار داشت: امیدوارم که با مشارکت خیرین و کارآفرینان محترم بتوانیم وضعیت نامطلوب سیستم تعلیم و تربیت شهرستان اشکذر را به وضعیت مطلوب برسانیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Li9bd