بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات سرمایشی و گرمایشی با حضور بیش از ۳۰ شرکت تولیدی و کارخانه معتبر در محل شهرک نمایشگاه های بین المللی استان یزد برگزار می شود.

به گزارش اشکذر خبر؛ در این نمایشگاه، آخرین دستاوردها در حوزه های لوله و اتصالات، شیرآلات، چینی بهداشتی، صنعت آب و فاضلاب و تجهیزات وابسته هوشمند سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی و فناوری های نوین و خدمات فنی و مهندسی تهویه مطبوع در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است.

رئیس اداره امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با اعلام این خبر گفت: گروه تأسیسات این واحد دانشگاهی نیز با حضور در این نمایشگاه و در قالب یک غرفه، تعدادی از پروژه های دانشجویان رشته تأسیسات از جمله سیستم تبرید، دستگاه رطوبت ساز، سیکل تبرید تراکمی، سختی گیر رزینی و دستگاه شیر سردکن را به نمایش گذاشته که با استقبال بازدید کنندگان روبرو شده است.

محسن مزیدی افرود: از آنجا که دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تنها واحد دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد است که رشته تأسیسات در دو مقطع کاردانی و کارشناسی فعال دارد، حضور در این نمایشگاه می تواند در راستای معرفی توانمندی ها، پتانسیل ها و دستاوردهای این رشته مثمر ثمر واقع شود.
این نمایشگاه تا ۱۶ دی ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برای عموم بازدید کنندگان و علاقه مندان دایر است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ERuC2