• کد خبر: 90396
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 4 فروردین 1399 - 22:29
  منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی همکاری سازنده شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران سطح شهرستان اشکذر را با قرارگاه مرکزی مبارزه با کرونا شهرستان اشکذر خواستار شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ دکتر محمد صالح جوکار منتخب مردم شریف یزد و اشکذر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جلسه مشترک شورای تامین و شورای سلامت شهرستان اشکذر شرکت کرد و سالی پر از خیر و برکت را برای ملت ایران به ویژه مردم دیار دارالعباده یزد و اشکذر خواستار شد.

  وی در ادامه به اتخاذ تصمیمات کرونایی در شهرستان اشکذر و با محوریت فرماندار شهرستان اشکذر اشاره کرد و تاکید کرد: از سویی کشور آماده مقابله با چنین ویروسی نبود و از سوی دیگر مردم نیز این موضوع را جدی نگرفتند.

  منتخب مردم یزد و اشکذر در محلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید از خدمات جامعه پزشکی و تیم های درمانی بیمارستان ها به پاس خدمات جهادی شبانه و روزی تقدیر و تشکر ویژه نمود؛ گفت: تا مشکل کرونا ویروس حاد نشده بود باید کشور را قرنطینه می کردیم.

  جوکار در ادامه با بیان اینکه استان یزد به دلیل قرار گرفتن در مرکز به عنوان چهار راه مواصلاتی کشور باید زودتر قرنطینه می شد؛ به تولید ماسک در شهرستان اشکذر اشاره کرد و گفت: در زمینه تامین ماسک و مواد ضدعفونی کننده باید خیرین شهرستان اشکذر پیشگام شوند.

  وی در ادامه همکاری سازنده شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران با قرارگاه مرکزی مبارزه با کرونا شهرستان اشکذر را خواستار شد و افزود: با توجه به نامگذاری سال ۹۹ به عنوان سال جهش تولید باید اولویت گذاری ها در بخش تولید شهرستان اشکذر مشخص تا آنچه مد نظر نظام اسلامی است محقق شود.

  خاطر نشان میگردد؛ منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به همراه هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر از کارگاه تولید ماسک خواهران بسیجی شهرستان اشکذر در حسینیه شهدا اشکذر و بانوان خادمیار رضوی در بیت الزهرا رضوانشهر بازدید کرد.

  لازم به ذکر است روزانه بیش از ۴ هزار ماسک در شهرستان اشکذر تولید و روانه بازار مصرف می شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Pyzr4

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *