اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

حضور تبلیغی روحانیت نقش موثری در پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی دارد

شناسه خبر : 47564 | تاریخ انتشار : : 24 آذر 1394 - 11:43 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، فرمانده سپاه اشکذر در جمع روحانیون شهرستان گفت: همراهی کارشناسان مذهبی و دینی با پایگاه‌های مقاومت بسیج در جذب جوانان و نوجوانان به مساجد و برنامه‌های مختلف فرهنگی ازجمله حلقه‌های شجره طیبه صالحین مورد تاکید و انتظاراست. سرهنگ غفوری پور با تجلیل از فعالیت‌های ارزشمند مبلغین و مبلغان در مناسبت‌های مختلف […]

به گزارش اشکذر نیوز، فرمانده سپاه اشکذر در جمع روحانیون شهرستان گفت: همراهی کارشناسان مذهبی و دینی با پایگاه‌های مقاومت بسیج در جذب جوانان و نوجوانان به مساجد و برنامه‌های مختلف فرهنگی ازجمله حلقه‌های شجره طیبه صالحین مورد تاکید و انتظاراست.

سرهنگ غفوری پور با تجلیل از فعالیت‌های ارزشمند مبلغین و مبلغان در مناسبت‌های مختلف مذهبی طول سال خاطرنشان کرد که حضور تبلیغی روحانیت گران‌قدر نقش ارزشمند و موثری در پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی دارد و این قشر جامعه رسالت سنگینی بر عهده دارد.

تشریح برنامه‌های فرهنگی بسیج و ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد این نهاد پایان‌بخش سخنان ایشان بود.

در آغاز این برنامه حجت‌الاسلام پورقیومی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیز پیرامون فعالیت‌های تبلیغی و فرهنگی این اداره به‌خصوص در ایام ماه محرم و صفر توضیحاتی ارائه کرد و استمرار همکاری روحانیت با اداره تبلیغات اسلامی را خواستار شد.

IMG_4478 IMG_4499

سازمان تبلیغات اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SyLzN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124