• کد خبر: 20154
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 فروردین 1392 - 17:45
  با وجود مخالفت های گسترده مراجع عظام و چهره های مطرح سیاسی؛
  با وجود مخالفت های گسترده مراجع عظام و چهره های مطرح سیاسی با برگزاری همایش 100 هزار نفری جریان انحرافی در ورزشگاه آزادی، حدود 800 نفر با 20 دستگاه اتوبوس از جمعیت هلال احمر استان یزد امشب راهی تهران خواهند شد.

  به گزارش نسیم صادق به نقل از  یزد رسا، در پی انتشار خبر حضور ۲۶۰ کارمند میراث فرهنگی استان یزد در قشون کشی تبلیغاتی جریان انحرافی! یک منبع آگاه  در خصوص حضور اعضای جمعیت هلال احمر در جشن صد هزار نفری آزادی اظهار داشت: با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر از سه شاخه فعال نهضت پیشاهنگی، سازمان جوانان و سازمان امداد و نجات تشکیل شده است، این گونه ابلاغ شده که از هر شاخه ۲۵ نفر برای حضور در این همایش شرکت کنند که به عبارتی از هر شهرستان ۷۵ نفر اعزام می شوند.

  این منبع آگاه افزود: با توجه به ده شهرستانی که در استان یزد وجود دارد می توان گفت حدود ۸۰۰ نفر با ۲۰ دستگاه اتوبوس از جمعیت هلال احمر استان یزد امشب راهی تهران خواهند شد.

  وی گفت: با توجه به زلزله های اخیر مسئولین شعب هلال احمر باید متوجه خطر احتمالی زلزله باشند و تمامی نیروی خود را برای شرکت در همایش راهی تهران نکنند چرا که هنگام بحران نمی توان کشور را به خاطر مسائل اینچنینی به خطر انداخت.

  رئیس جمعیت هلال احمر استان یزد ممنوع المصاحبه شد!

  رئیس جمعیت هلال احمر استان یزد دکتر پارسائیان در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا در خصوص اعزام و امداد رسانی جمعیت هلال احمر استان یزد به مناطق زلزله زده سراوان گفت: طبق دستور رسیده از مرکز، ممنوع المصاحبه هستم! و به محض صدور مجوز،در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد!.

  وی در خصوص اعزام داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد به همایش ۱۰۰هزارنفری ستاد تسهیلات نوروزی در استادیوم آزادی و منبع مالی آن گفت: بنده اجازه ارائه اطلاعات در این خصوص را ندارم!

  این در حالی است که محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق، دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز و حتی امام جمعه اردکان، ابرکوه و مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در استان یزد، اکثر نمایندگان مجلس و مسئولین کشوری و … نسبت به این جشن صد هزار نفری دولت در ورزشگاه آزادی با توجه به مشکلات اقتصادی مردم آن را از لحاظ شرعی، قانونی و عرفی درست ندانسته و از شهروندان یزدی خواسته اند تا در این میتینگ جریان انحرافی! شرکت نکنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/c0bVs

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *