• کد خبر: 25305
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 مهر 1392 - 01:53
  بازيكني ديگر از مكتب هلال احمر سابق اشکذر:
  مجتبي حسن پور بازيكن سابق تيم شهرداري اشكذر كه اين فصل در تيم شهرداري زارچ توپ مي زند در آستانه بازي حساس روز جمعه باشهرداري اشكذر به سوالات خبرنگار ورزشي اشكذر نيوز پاسخ داده است.

  – اول از خودتان بيشتر بگوييد؟

  مجتبي حسن پور هستم متولد سال64.در اشکذر به دنیا آمدم و مانند ساير بازيكنان اشكذري برخواسته از مكتب هلال احمرسابق هستم كه در تمام رده هاي سني تيم هلال احمر(شهرداري اشكذر) سابقه حضور دارم و در تيم هايي هم چون مجتمع كاشي ميبد،ميروكيش مهريز فوتبال بازي كردم و در اين فصل درخدمت تيم شهرداري زارچ هستم.

  IMG_1467
  – وضعيت تيم زارچ در اين فصل چگونه است؟

  الحمدلله.تمرينات آماده سازي پيش از شروع فصل را به خوبي پشت سر گذاشتيم و تمام تلاشمان اين است كه خود را به عنوان يك مدعي قهرماني نشان دهيم.

  IMG_1466
  – جمعه هم كه با تيم شهرداري اشكذر بازي داريد؛آمادگي رويارويي با تيم سابقت را داري؟

  به هر حال شرايط فوتبالي به گونه اي رقم خورده است كه من در مقابل تيم سابقم بازي كنم و اين يك امر طبيعي در فوتبال است.ما تمرينات منظمي را انجام داديم وبا هدف كسب 3 امتياز به ميدان خواهيم رفت.البته انگيزه ما براي برد مضاعف است  چرا كه ما در بازي جام حذفي بنا به دلائلي باخت سنگيني را در خانه مقابل شهرداري اشكذر متحمل شديم و در پي جبران آن باخت هستيم.تيم شهرداري هم تيم قابل احترامي است آنها ميزبان هستند و قطعا براي برد به ميدان مي آيند. اميدوارم كه روز جمعه حاشيه ها، بازي را تحت تاثير خودش قرار ندهد تا تماشاگران بازي جذابي را شاهد باشند.

  – پيش بيني شما از بازي روز جمعه چيست؟

  بازي سختي خواهد بود اميدوارم هر نتيجه اي رقم مي خورد در پايان به نفع ما باشد

  – رابطه  شما با هم بازي سابقت پورحسيني در تيم زارچ چگونه است؟

  سيد احمد يكي از دوستان نزديك من است كه از بچگي با او آشنا بودم.نه تنها با او مشكل ندارم بلكه در تيم با يكديگر زوج مناسبي را تشكيل داديم.انشاالله در بازي روز جمعه يكي از ما دو نفر گل بزند.(با حالت خنده)

  IMG_1386
  دليل رفتن شما از تيم شهرداري  اشكذر چه بود؟

  در اين رابطه بايد عرض كنم كه اولا من نسبت به عدم پاي بندي برخي افراد به تعهدات سال قبلم گله مند بودم چرا كه سال قبل تعهداتي داده شد بود ولي اكثر اين تعهدات براي من عملي نشد ثانيا جواد ديوبند با بنده صحبت كرده بود و قرار بود به تيم فوتسال شهيد كلانتري بروم ولي بر سر مسائل مالي به توافق نرسيديم. از سوي ديگرحسين بابائي پيشنهاد تيم زارچ را با بنده مطرح كرده بود من هم چون پيشنهاد را مناسب ديدم ،پذيرفتم  و به تيم شهرداري زارچ آمدم.

  – شهرداري اشكذر به شما پيشنهاد نداد؟

  جابر شكاري به بنده پيشنهاد داد ولي چون پيشنهاد داده شده پايين بود نپذيرفتم.البته تمايلي هم به ماندن نداشتم چرا كه بحث اصلي من همان بي توجهي به تعهدات فصل قبل بود.متاسفانه برخي هستند كه فقط به دنبال منافع خود و تخريب ديگران هستند.به عنوان مثال دوستان با مجتبي مشكل داشتند چرا پورحسيني چندفصل است كه نيست،متين گوهر كجا رفت كه كسي از او خبري ندارد. اين اتفاقات پروسه اي است كه جواب آن را با گذشت زمان خواهيد فهميد.
  – و حرف آخر….

  حرف خاصي ندارم فقط جا دارد در اينجا از تمامي كساني كه در زندگي فوتبالي من تاثيرگزار بودند تشكر كنم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AW0XO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *