اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

حسن آباد اولین برد خود را مقابل نماینده کرمانشاه جشن گرفت/ موتور نماینده اشکذر، دیر روشن شد

شناسه خبر : 70845 | تاریخ انتشار : : 17 بهمن 1396 - 21:56 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، تیم فوتبال ساحلی حسن آباد اشکذر که امروزها در بوشهر برای صعود به لیگ یک کشور می جنگد ظهر امروز با یک بازی زیبا و نفسگیر به یک پیروزی رسید. تیم حسن آباد اشکذر که به عنوان نماینده استان یزد در این رقابت ها به میدان میرود، ظهر امروز موفق شد […]

به گزارش اشکذر خبر، تیم فوتبال ساحلی حسن آباد اشکذر که امروزها در بوشهر برای صعود به لیگ یک کشور می جنگد ظهر امروز با یک بازی زیبا و نفسگیر به یک پیروزی رسید.

تیم حسن آباد اشکذر که به عنوان نماینده استان یزد در این رقابت ها به میدان میرود، ظهر امروز موفق شد در مقابل تیم فوتبال ساحلی سرخپوشان نماینده کرمانشاه با یک بازی زیبا این رقابت را با نتیجه ۵بر ۴ به سود خود به پایان برساند و زمین را ترک کند.
این سومین بازی فوتبالیست های حسن آبادی در این مسابقات بود که تا به حال به ۲باخت و ۱پیروزی رسیدند البته باید گفت نماینده اشکذر با دو شکست خود دیگر برای صعود از گروه شانسی ندارد ولی این رقابت ها میتواند تجربه ای برای مسابقات آتی باشد.
گفتنی است از این گروه، آریا خورموج بوشهر با 9 امتیاز صدر نشین جدول،
شهرداری چاف گیلان با9امتیاز تفاضل گل کمتر در رده دوم، کیان سمنان با 3 امتیاز سوم،حسن آباد اشکذر با 3 امتیاز چهارم و همچنین سرخپوشان کرمانشاه بدون امتیاز در رده پنجم این گروه جای دارند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/F7VRe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124