• کد خبر: 19483
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 24 فروردین 1392 - 08:27
  امام جمعه میبد:
  امام جمعه ميبد با اشاره به ويژگي ها و فضائل فردي و اجتماعي مرحوم حجت الاسلام والمسلمين سيد جلال يحيي زاده گفت: مرحوم يحيي زاده كه بيش از 35 سال در شرايط گوناگون در كنار هم بوديم در بسياري از جهات شخصيتي ممتاز و بي نظير بود.

  به گزارش نسیم صادق ، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا اعرافی در خطبه های نماز جمعه این هفته ایام سوگواری بانوی یگانه اسلام حضرت زهرا سلام الله علیها را به شیفتگان خاندان رسالت و امامت تسلیت گفت و از همه كسانی كه با برپایی مجالس و محافل عزا درتكیه ها وحسینیه ها مشعل سوگ فاطمه زهرا سلام الله علیها را روشن نگه داشته اند قدردانی كرد.

  خطیب جمعه میبد با تسلیت ارتحال نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی را به پیشگاه ولی الله الاعظم ، مقام معظم رهبری ، ملت بزرگ ایران و بویژه مردم قدرشناس استان یزد از همه مسئولان در رده های كشوری ، استانی و شهرستانی و مردم قدرشناس استان كه ازنقاط دور و نزدیك در بزرگداشت این روحانی جلیل القدر شركت داشتند قدردانی كرد .

  اعرافی در ادامه با اشاره به ویژگی ها و فضایل فردی و اجتماعی مرحوم حجت الاسلام سید جلال یحیی زاده گفت :ایشان كه بیش از 35 سال در شرایط گوناگون در كنار هم بودیم در بسیاری از جهات، شخصیتی ممتاز و بی نظیر بود.

  امام جمعه میبد، ولایتمداری، مسئولیت پذیری، تواضع ، ایثار و گذشت ، شجاعت و خطرپذیری، رعایت شرایط رفاقت و صمیمیت ، عشق به مردم و خدمت بی مزد و منت، روحیه قوی در تربیت و پرورش افراد در حوزه های مختلف و بصیرت و هوشمندی را از ویژگی های بارز مرحوم حجت الاسلام یحیی زاده برشمرد و افزود: وی از نمایندگان تراز اول مجلس شورای اسلامی و متعهد به اسلام و ارزشهای الهی بود كه همه امور خود را با محوریت حجت شرعی ، ولایت و رهبری و به مصلحت مردم و نظام تنظیم كرده بود.

  خطیب جمعه میبد تصریح كرد:امروز روحانیت و مردم و جامعه ما به چنین شخصیت ها و روحیه نیاز دارد و باید نسل جوان ما با الگوگیری از چنین شخصیت های دلسوز برای سعادت جامعه گام بردارند .
  منبع:ایرنا

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zVNMK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *