اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

حبیب خدا و پدر شهید محمد علی دهقانی آسمانی شد

شناسه خبر : 95021 | تاریخ انتشار : : 28 آبان 1399 - 23:22 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر، شهردار و شورای اسلامی شهر اشکذر طی پیام‌های جداگانه درگذشت مرحوم حاج میرزا مرتضی دهقانی را که علاوه بر اینکه جوان خود را تقدیم راه نظام اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی نمود؛ در زمره بهترین کاسب اشکذر نیز قرار داشت؛ این فقدان را تسلیت گفتند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حاج میرزا مرتضی دهقانی پدر شهید محمدعلی دهقانی آسمانی شد.

به همین مناسبت هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با صدور پیامی درگذشت این پدر آسمانی را به خانواده ایشان تسلیت گفت. متن پیام تسلیت فرماندار بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده محترم شهید گران‌قدر دهقانی اشکذری

خبر غم‌انگیز درگذشت پدر گرامیتان که فرزند عزیز خویش را در راه رضای معبود و خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمود؛ موجب تأسف و تأثر خاطر فراوان گردید.

ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر و آرامش برای بازماندگان مسألت دارم.

انشاالله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

در همین راستا احمدعلی دهقانی اشکذری شهردار اشکذر نیز با صدور پیامی درگذشت حاج میرزا مرتضی دهقانی را تسلیت گفت. در پیام شهردار اشکذر آمده است:

والدین شهدا که عزیزترین هستی خود را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند؛ اسوه‌های واقعی مقاومت و ایثار هستند.

مرحوم حاج میرزا مرتضی دهقانی پدر شهید والامقام “محمدعلی دهقانی اشکذری” که در راه رضای پروردگار، خالصانه و عاشقانه فرزند برومندش را تقدیم دفاع مقدس و پاسداری از کیان میهن اسلامی کرد؛ به دیار معشوق شتافت تا همجوار فرزند شهیدش در بهشت برین آرام گیرد.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده، از پروردگار متعال علو درجات برای آن مرحوم و صبری جمیل و اجری جزیل برای بازماندگان مسألت دارم.

ان‌شاءالله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و هم‌جوار گردد.

شورای شهر اشکذر نیز درگذشت مرحوم دهقانی را که علاوه بر اینکه جوان خود را تقدیم راه نظام و انقلاب و آرمان‌های اسلام ناب محمدی (ص) نمود؛ در زمره بهترین کاسب اشکذر نیز قرار داشت؛ این فقدان را به بازماندگان وی تسلیت گفت. در متن شورای شهر اشکذر خطاب به خانواده دهقانی آمده است: 

انا لله و انا الیه راجعون

درود و رحمت الهی نثار پدران و مادران والا مقامی باد که با اعتقادات راسخ به دین مبین اسلام و با تاسی از حادثه عظیم کربلا، فرزندان شهید خود را تقدیم اسلام و نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی ایران نمودند.

خانواده معظم شهید محمدعلی دهقانی اشکذری

درگذشت پدر بزرگوارتان شادروان “حاج میرزا مرتضی دهقانی” را تسلیت عرض نموده؛ از ایزد منان برای آن سفر کرده علو درجات و هم نشینی با فرزند شهیدش و برای بازماندگان اجری عظیم و صبری جمیل مسئلت می نماییم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/HQSQi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec