اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

جوکار: دولت سعودی هزینه اقدامات ضدایرانی خود را می‌پردازد

شناسه خبر : 22657 | تاریخ انتشار : : 13 خرداد 1392 - 12:41 | ارسال توسط :

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دولت سعودی هزینه اقدامات ضدایرانی خود را می‌پردازد، گفت:آل سعود با این اقدامات نمی‌تواند مشروعیت کسب کند. خبرگزاری خانه ملت، محمد صالح جوکار درباره نقش عربستان در ترور دانشمندان هسته ای ایران، گفت: خاندان آل سعود به هر شیوه و روشی متوسل می شوند […]

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دولت سعودی هزینه اقدامات ضدایرانی خود را می‌پردازد، گفت:آل سعود با این اقدامات نمی‌تواند مشروعیت کسب کند.

صالح جوکار

خبرگزاری خانه ملت، محمد صالح جوکار درباره نقش عربستان در ترور دانشمندان هسته ای ایران، گفت: خاندان آل سعود به هر شیوه و روشی متوسل می شوند تا حمایت رژیم صهیونیستی را برای فرار از موج بنیان افکن بیداری اسلامی جلب کنند.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عربستان سعودی مدتی است که خلاف معاهدات بین المللی و حسن همسایگی درقبال ایران عمل می کند، تصریح کرد: بازی‌های که خاندان آل سعود درچارچوب رقابت منطقه‌ای با ایران انجام می دهد، تماما در اتاق فکرهای آمریکا طراحی شده است.

وی با تاکید براینکه تحرکات منفی عربستان ضد ایران چهره خاندان آل سعود را مخدوش می کند، افزود: همدستی با رژیم صهیونیستی برای ایجاد خلل در روند برنامه هسته ای صلح آمیز کشورمان نه تنها جایگاه منطقه ای عربستان را ارتقا نخواهد داد بلکه این کشور را درجهان اسلام منزوی تر خواهد کرد.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: عربستان سعودی به جای کمک برای ارتقا فن آوری های نوین  نزد کشوری اسلامی و اشاعه آن بین مسلمانان امروز با دلارهای نفتی سعی دارد خوش‌خدمتی عیانی را به صهیونیست ها که دشمن اول و آخر مسلمین هستند انجام دهد.

جوکار، با بیان اینکه آل سعود با کمک به ترور جوانان ایرانی نمی تواند توازن منطقه ای ایجاد کند، گفت: برنامه صلح آمیز هسته ای ایران مسیر روبه رشد خود را یافته و کسی نمی تواند در روند آن اخلال ایجاد کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آل سعود باید به فکر اقتدار جهان اسلام باشد، تصریح کرد: مقامات عربستانی باید در راستای پیوند ملت های مسلمان گام بردارند و مطمئن باشند از سوی ایران هیچ خطری متوجه کشورهای اسلامی نخواهد شد و این رژیم جعلی اسرائیل است که دشمن درجه یک اسلام  و کمر به نابودی آن بسته است.

خبرنگار سابق یک شبکه خبری آمریکایی از نقش عربستان در ترور دانشمندان هسته ای ایران پرده برداشت.وی فاش کرده عربستان سعودی مسئولیت تأمین مالی عملیات موساد ضد ایران را به عهده دارد./

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SUrGd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124