• کد خبر: 20146
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 فروردین 1392 - 16:12
  دولت از برگزاری جشن خودداری کند/ روش‌های دیگری برای تقدیر وجود دارد

  به گزارش نسیم صادق به نقل ازفارس ،محمدصالح جوکار امروز در گفت‌وگو با این خبرگزاری اظهار داشت: برگزاری جشن تقدیر از فعالان و اعضای ستاد تسهیلات نوروزی در این شرایط کشور زیبنده نیست و معنا ندارد.

  وی ادامه داد: هزینه‌های سرسام‌آوری که این جشن در بر دارد در این شرایط و حساسیتی که کشور دارد، بی‌احترامی به ملت تلقی می‌شود.

  وی افزود: جدای از اینکه پشت پرده برگزاری این جشن تبلیغات انتخاباتی باشد یا نه، برای تقدیر از اعضای ستاد تسهیلات نوروزی راهکارهای مناسب‌تر و روش‌های دیگری وجود دارد.

  نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری این جشن در استادیوم آزادی زیبنده دولت نیست، تصریح کرد: دولتمردان به جای هزینه برای برگزاری جشن، رسیدگی به امور و مشکلات اقتصادی کشور را در نظر داشته باشند و وقت و هزینه مردمی را صرف کارهای باطل نکنند.

  وی بیان داشت: در شرایط فعلی کشور بسیاری از برنامه‌ها و طرح‌های در دست اجرا بوده که هنوز تکمیل نشده و بهتر است که این هزینه‌ها را برای تکمیل طرح‌ها، برنامه‌ها و کارهای عقب‌افتاده صرف کرد.

  وی یادآور شد: به نظر من کارهای مهم‌تری در کشور داریم و بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جاری باید حماسه سیاسی و اقتصادی خلق کنیم که برگزاری اینگونه جشن‌ها مغایرت با اصل نظام و انقلاب و فرامین رهبری دارد.

  نماینده مردم یزد و صدوق با بیان اینکه با برگزاری این جشن‌ها نمی‌توان روی انتخاب مردم و تبلیغ کاندیدایی خاص تاثیر گذاشت، گفت: مردم ما بصیرتر و فهیم‌تر از این هستند که اینگونه فریب بخورند و فردی را که می‌دانند تاثیرگذاری در آینده کشور ندارد، انتخاب کنند.

  وی ادامه داد: مردم فهیم کشور، عملکردها را دیده‌اند و می‌بینند، برخوردها و رفتارها را کنترل می‌کنند و برنامه‌های اجرا شده و طرح‌ها را نیز در نظر دارند و در مجموع اقدامات دولتمردان را رصد می‌کنند به همین دلیل نمی‌توان اینگونه مردم را در انتخاب دچار مشکل کرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xndVt

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *