فرماندار اشکذر طی پیامی از جوانان مناطق مختلف اشکذر در برگزاری جشن اعیاد شعبانیه بویژه نیمه شعبان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ روح الله ردائی فرماندار اشکذر طی پیامی از جوانان اشکذری بخاطر برگزاری اعیاد شعبانیه بویژه جشن نیمه شعبان قدردانی کرد.

متن پیام ردائی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم مومن شهرستان اشکذر بویژه جوانان و نوجوانان مهدوی در این ایام اعیاد بزرگ شعبانیه بویژه جشن بزرگ نیمه‌ شعبان و میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) سنگ تمام گذاشتند و در تمام نقاط شهرستان از فضاسازی بصری و آذین‌بندی معابر گرفته تا برپایی موکب‌های فرهنگی و پذیرایی صلواتی و برنامه‌های متنوعی چون تهیه بسته‌های معیشتی برای نیازمندان، سخنرانی، اجرای سرود و همخوانی‌ها، مولودی‌ و مناجات خوانی شب نیمه شعبان در مساجد و حسینیه‌ها این فریضه قرآنی مودت به اهل بیت (ع) که ابراز عشق و ارادت به امام زمان عج است را به نمایش گذاشتند.

ضمن قدردانی از آنها؛ امیدوارم به حق عید بزرگ روز نیمه‌ شعبان که به نام روز مستضعفین جهان و روز سربازان گمنام حضرتش نامگذاری شده عیدی همه مستضعفین جهان ظهور حضرت حجت، بقیه‌ الله عالم باشد و دعای سحرگاهی مولایمان امام زمان عج مشمول حال همه محبین حضرتش خصوصاً نوجوانان و جوانان مهدوی ملت بزرگ ایران اسلامی و مردم شهیدپرور شهرستان اشکذر قرار گیرد. انشاالله

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/oOjzG