اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

جوابیه شرکت آب و فاصلاب استان در رابطه با خط لوله انتقال آب شرب اشکذر

شناسه خبر : 91480 | تاریخ انتشار : : 26 اردیبهشت 1399 - 11:47 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ در پی انتشار گزارش بازخوانی خبر آب‌ شرب شهر اشکذر در معرض خطر تحت عنوان خط لوله موازی آب شرب اشکذر در چه وضعیتی است؟ روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد جوابیه ای به پایگاه اطلاع رسانی اشکذر ارسال نموده است. در این جوابیه تاکید شده است؛ این خط […]

به گزارش اشکذر خبر؛ در پی انتشار گزارش بازخوانی خبر آب‌ شرب شهر اشکذر در معرض خطر تحت عنوان خط لوله موازی آب شرب اشکذر در چه وضعیتی است؟ روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد جوابیه ای به پایگاه اطلاع رسانی اشکذر ارسال نموده است.

در این جوابیه تاکید شده است؛ این خط لوله تاکنون ۵۰% پیشرفت داشته است و مصالح ۵۰% باقیمانده نیز خریداری و اجرای آن در دستور اجرا قرار گرفته است.

همچنین در جوابیه شرکت آب و فاضلاب استان یزد با اشاره به تورم سال پیش و نیز خریداری بخشی از لوله های مورد نیاز پروژه در سال های گذشته؛ بودجه مورد نیاز جهت تکمیل این پروژه حدود ۴۰ میلیارد ریال اعلام شده است.

در ادامه این جوابیه آمده است؛ با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و همچنین اهمیت تکمیل این پروژه، تخصیص بودجه این پروژه از محل اعتبارات عمرانی استان یزد؛ این شرکت پیگیر پایدار شدن کل اعتبار مربوطه از محل اعتبارات عمرانی می باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AXxSz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec