اشکذر خبر

جهاددانشگاهي استان يزد و فرمانداري اشكذر تفاهم‌نامه همكاري امضاء كردند

شناسه خبر : 42986 | تاریخ انتشار : : ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۷ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ايسنا، اين تفاهم‌نامه كه به امضاي “محمدعلي شاه حسيني” فرماندار اشکذر و “مهدي باصولي” رييس سازمان جهاددانشگاهی استان يزد رسيده، در شش ماده و دو نسخه تنظيم شده است. راه‌اندازي مركز تحقيقات و خدمات تخصصي كشاورزي، راه‌اندازي مركز رشد جهاددانشگاهي، همكاري در زمينه انجام تحقيقات توسعه‌اي و كاربردي براساس […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ايسنا، اين تفاهم‌نامه كه به امضاي “محمدعلي شاه حسيني” فرماندار اشکذر و “مهدي باصولي” رييس سازمان جهاددانشگاهی استان يزد رسيده، در شش ماده و دو نسخه تنظيم شده است.

راه‌اندازي مركز تحقيقات و خدمات تخصصي كشاورزي، راه‌اندازي مركز رشد جهاددانشگاهي، همكاري در زمينه انجام تحقيقات توسعه‌اي و كاربردي براساس سند توسعه شهرستان، انجام طرح‎‎هاي تحقيقاتي و ارائه خدمات آموزشي و سيمينارهاي تخصصي و غيره از جمله تعهدات جهاددانشگاهي استان بر اساس اين تفاهم‌نامه است.

فرمانداري اشکذر نيز متعهد شده است كه ضمن همكاري در انجام ماموريت‌هاي جهاددانشگاهي براي اجراي سياست‌هاي آموزشي و پژوهشي همسو با نيازهاي شهرستان، در تامين زيرساخت‌هاي لازم مورد نياز جهت انجام طرح‌هاي پژوهشي ارائه خدمات تخصصي در شهرستان مانند زمین برای ساخت گلخانه تحقيقاتي گیاهان دارویی و غيره، تامين اعتبارات لازم براي راه‌اندازي مركز تحقيقات و خدمات تخصصي كشاورزي و مركز رشد جهاددانشگاهي و اطلاعرساني در مورد استفاده از خدمات ارائه شده از سوي جهاد اقدام كند.

امضا تفاهم نامه جهاددانشگاهي استان يزد و فرمانداري اشكذر امضا تفاهم نامه جهاددانشگاهي استان يزد و فرمانداري اشكذر امضا تفاهم نامه جهاددانشگاهي استان يزد و فرمانداري اشكذر امضا تفاهم نامه جهاددانشگاهي استان يزد و فرمانداري اشكذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kwW9o

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *