اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

جنایات اخیر اسرائیل در غزه، اهمیت روز قدس امسال را دوچندان کرده است

شناسه خبر : 30134 | تاریخ انتشار : : 02 مرداد 1393 - 13:43 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در مصاحبه با نسیم صادق، با اشاره به رویداهای اخیر جهان اسلام مانند وحشی‌گری‌های گروه داعش در عراق و جنایات اسرائیل در غزه اظهار داشت: اتفاقات اخیر حساسیت روز قدس را دوچندان کرده و شور و هیجان امت اسلامی را برای حضور در راهپیمایی روز قدس افزایش داده است. […]

به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در مصاحبه با نسیم صادق، با اشاره به رویداهای اخیر جهان اسلام مانند وحشی‌گری‌های گروه داعش در عراق و جنایات اسرائیل در غزه اظهار داشت: اتفاقات اخیر حساسیت روز قدس را دوچندان کرده و شور و هیجان امت اسلامی را برای حضور در راهپیمایی روز قدس افزایش داده است.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر اظهار کرد: برگزاری مراسم روز قدس همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده اما امسال به دلیل شرایط به وجود آمده در منطقه این حساسیت دوچندان شده است.

وی افزود: در این موقعیت حساس که دشمنان تجزیه کشورهای اسلامی را دنبال می‌کنند و هدف اصلی آنان از بین بردن وحدت میان مسلمانان بوده برای اینکه به اهداف نامشروع خود دست یابند،  باید این مراسم بزرگ منسجم‌تر و باشکوه‌تر برگزار شود.

امام جمعه اشکذر گفت: روز قدس هرساله در دنیا به خوبی جا افتاده و در همه کشورهای اسلامی به صور مختلف برگزار می‌شود و همین ابتکار سیلی محکمی بود که امام راحل به دنیای استکبار زد و برای آنها بسیار سنگین و دردناک است.

وی بیان کرد: امسال صهیونیست‌ها مسائل تازه‌ای مانند شکنجه دادن و به شهادت رساندن جوان فلسطینی را در غزه آغاز کرده‌اند و همین کارها سبب شده تا موج جدیدی از انتفاضه شروع شود و شور و هیجان امت اسلامی برای حضور در راهپیمایی روز قدس افزایش یابد.

حجت‌الاسلام طالبیان با اشاره به اقدامات وحشیانه داعش در منطقه، خاطرنشان کرد: اسرائیل و هم پیمانانش از جنایات داعش و از اینکه گروهی از پیکره مسلمانان به جان مسلمانان افتاده‌اند و به نوعی مخالفت با رژیم صهیونیستی به طور موقت متوقف شده، بسیار خوشحال هستند اما آنها بدانند که آتش جنایات داعش به زودی دامن صهیونیست‌ها و امریکایی‌ها را می‌گیرد و زمان سقوط آنان نزدیک است.

حجت الاسلام طالبیان با بیان اینکه جایگاه روز قدس به خوبی توسط حضرت امام(ره) برای ما تبیین شده، گفت: از همین رو از مردم انقلابی و همیشه در صحنه اشکذر دعوت می کنم تا با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، صدای مظلومیت مردم بی گناه غزه را به گوش جهانیان برسانند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/k3KDf
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec