اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

جمع‌آوری 230 میلیون تومان برای آزادی 4 نفر زندانی نیازمند در جشن گلریزان

شناسه خبر : 64222 | تاریخ انتشار : : 06 خرداد 1396 - 16:01 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ، نشست برنامه‌ریزی برگزاری جشن گلریزان در نخستین روز ماه مبارک رمضان و باهدف آزادی محکومین غیر عمد در فرمانداری اشکذر برگزار شد.  فرماندار اشکذر بابیان اینکه جشن گلریزان در سال گذشته به نحوی مطلوب برگزارشده است اظهار داشت: باهدف فرهنگ‌سازی و آگاهی بخشی در نظر داریم پنج‌شنبه 18 خردادماه مصادف […]

به گزارش اشکذر خبر ، نشست برنامه‌ریزی برگزاری جشن گلریزان در نخستین روز ماه مبارک رمضان و باهدف آزادی محکومین غیر عمد در فرمانداری اشکذر برگزار شد.

 فرماندار اشکذر بابیان اینکه جشن گلریزان در سال گذشته به نحوی مطلوب برگزارشده است اظهار داشت: باهدف فرهنگ‌سازی و آگاهی بخشی در نظر داریم پنج‌شنبه 18 خردادماه مصادف با سیزدهمین روز از ماه مبارک رمضان و در آستانه میلاد امام حسن مجتبی (ع) سومین دوره جشن گلریزان در شهرستان اشکذر برگزار گردد.

وی  بازدارندگی، کمک به هم نوع و پند دادن را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشن عنوان کرد و افزود: در همین راستا و با همکاری ستاد دیه استان درصدد هستیم برای آزادی 4 نفر زندانی نیازمند مبلغ 230 میلیون تومان را جمع‌آوری نماییم.

 محمد علی شاه حسینی  با درخواست از مردم برای شرکت در این مراسم گفت: درصورتی‌که هر شهروند 10 هزار تومان پرداخت نماید می‌توان زمینه آزادی تمامی افراد مذکور را فراهم نمود.

منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rjm6T

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124