اشکذر خبر


جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر میزبان جلسه حلقه صالحین

شناسه خبر : 106932 | تاریخ انتشار : : ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷ | ارسال توسط :

همزمان با اولین روز از هفته هلال احمر جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با برگزاری دومین جلسه حلقه صالحین طی سال جاری ویژه مدیران ادارات با همراهی فرمانداری این شهرستان گامی استوار در تبیین اهداف سازمانی و اصول عملکردی خود و ایجاد بستری هماهنگ در تعامل و همکاری های بین بخشی با ادارات برداشت.

به گزارش اشکذر خبر؛ هم زمان با اولین روز از هفته هلال احمر جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با برگزاری دومین جلسه حلقه صالحین در سال ۱۴۰۱ ویژه مدیران ادارات با همراهی فرمانداری این شهرستان گامی استوار در تبیین اهداف سازمانی و اصول عملکردی خود و ایجاد بستری هماهنگ در تعامل و همکاری های بین بخشی با ادارات برداشت.

در این جلسه که با حضور روح الله ردائی فرماندار، محمد جلال دهقانی اشکذری معاون سیاسی، پورقیومی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان اشکذر برگزار شد؛ نقش و جایگاه این نهاد به استناد آیات و احادیث دینی مورد تحلیل قرار گرفت.

ردائی در این جلسه ضمن تبریک این روز به جامعه امدادگری شهرستان اشکذر از خدمات قابل تحسین جمعیت هلال احمر این شهرستان، همراهی و همکاری های بدون وقفه در رفع موضوعات بهداشتی درمانی خصوصا در بحث واکسیناسیون و خدمات تخصصی در حوزه امداد قدردانی نمود.

پورقیومی در ادامهه این جلسه با اشاره با رسالت های هلال احمر و شاخص های تبیین ارزش‌های معنوی حرکات جهادگونه این نهاد مقدس؛ ویژگی های امدادگران را با استناد به آیات الهی عنوان نمود.

وی همچنین به نقش حضور داوطلبان و گسترش فرهنگ نوع دوستی و جهاد تبیین در این خصوص اشاراتی داشت.

شایان ذکر است؛ سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در ابتدای این مراسم با تبریک این روز و هفته به طلایه داران امدادی گزارش مختصری از اهم برنامه های سال جاری ارائه دادند.

همچنین در حاشیه این جلسه از تعدادی مدیران فعال در عرصه های مختلف که بیشترین همکاری با این جمعیت را داشته و زمینه ساز تحقق اهداف سازمانی شدند؛ به طور ویژه با اهدای هدایایی تقدیر بعمل آمد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/s9m6U

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *