اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

جلوگیری از عوارض ناشی از سوختگی با داروی “رباسین”

شناسه خبر : 39348 | تاریخ انتشار : : 25 فروردین 1394 - 8:51 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ماهنامه اشکذر، محمد صادق دهقانی اشکذری کارشناس ارشد راهنمایی و مشاوره، کار خود را بر روی گیاهان دارویی با یک مغازه عطاری شروع کرد و با علاقه و انگیزه شخصی پس از دو سال فعالیت خود را معطوف به گیاهان دارویی نمود. اشکذری با ثبت شرکت تحقیقاتی گیاهان […]

محمدصادق دهقانی اشکذری داروی رباسین

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ماهنامه اشکذر، محمد صادق دهقانی اشکذری کارشناس ارشد راهنمایی و مشاوره، کار خود را بر روی گیاهان دارویی با یک مغازه عطاری شروع کرد و با علاقه و انگیزه شخصی پس از دو سال فعالیت خود را معطوف به گیاهان دارویی نمود.

اشکذری با ثبت شرکت تحقیقاتی گیاهان دارویی بوستان یزد در سال 1385 فعالیت را در زمینه درمان بیماری‌ها با گیاهان دارویی آغاز نمود و شروع فعالیت خود را روی زخم های دیابتی انجام داد.

شایان ذکر است از آن مدت تا به حال بیشتر تحقیقات این شرکت در زمینه پوست و مو متمرکز بوده است که خوشبختانه این شرکت موفق به ثبت دارویی برای درمان زخم‌های دیابتی با نام رباسین در وزارت بهداشت شده است.

داروی رباسین برای جلوگیری از عوارض سوختگی

مهم‌ترین کاربرد داروی «رباسین» برای جلوگیری عوارض ناشی از سوختگی است یعنی در زمان سوختگی (قبل از تاول زدن) «رباسین» روی محل سوختگی مالیده می شود و کمتر از یک ساعت تمام عوارض سوختگی از بین می رود به‌طوری که هیچ گونه آثار سوختگی باقی نمی‌ماند.

گفتنی است این دارو هم اکنون در تمام داروخانه های کشور موجود  است و با نسخه پزشکان تجویز می‌گردد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/dF3bu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124