• کد خبر: 87746
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 17 دی 1398 - 12:32
  با ریاست فرماندار اشکذر
  اداره تامین اجتماعی شهرستان اشکذر موظف است؛ ضمن رصد ماهانه لیست دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی؛ گزارشی از افراد بیمه شده را به کمیته نظارت بر طرح‌های اشتغال‌زایی این شهرستان ارسال نماید.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ جلسه کمیته نظارت بر طرح‌های اشتغال‌زایی شهرستان اشکذر به ریاست هادی هادی‌نسب فرماندار اشکذر برگزار شد.

  فرماندار اشکذر در این جلسه به اجرای دقیق دستور العمل و آیین نامه‌های متقاضیان تسهیلات موضوع قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی شهرستان تاکید کرد و گفت: چنان چه دریافت کنندگان تسهیلات به تعهدات اشتغال خود عمل نکرده و اقدامی در جهت به کار گیری نیروی کار و ارسال لیست بیمه انجام نداده باشند به تفکیک به بانک های عامل معرفی خواهند شد تا طبق شیوه نامه و دستورالعمل ابلاغی نسبت به دین حال نمودن تسهیلات این افراد اقدام لازم صورت گیرد.

  هادی‌نسب با بیان اینکه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان باید لیست دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را به سازمان تامین اجتماعی ارسال نماید؛ تاکید کرد: تامین اجتماعی موظف است ضمن رصد ماهانه لیست مذکور گزارشی از افراد بیمه شده را به کمیته نظارت بر طرح های اشتغال زایی شهرستان ارسال نماید.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/K7MoA

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *