اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

جلسه هم‌اندیشی شهردار و رسانه‌ای‌های مجومرد

شناسه خبر : 98209 | تاریخ انتشار : : 07 اردیبهشت 1400 - 20:59 | ارسال توسط :

جلسه هم اندیشی در ارتباط با نحوه جدید جمع آوری زباله‌های سطح شهر، صبح امروز با حضور شهردار مجومرد و جمعی از فعالین رسانه‌ای این شهر در محل شهرداری برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ جلسه هم‌اندیشی حسینی شهردار مجومرد با جمعی از فعالین رسانه‌ای این شهر؛ در ارتباط با نحوه جدید جمع آوری زباله‌ها در این شهرداری برگزار شد.

حسینی در این جلسه ضمن تشریح نحوه جدید جمع آوری زباله‌های سطح شهر بر ضرورت اطلاع‌رسانی و آموزش همگانی در این رابطه تاکید نمود و از عموم اهالی مجومرد درخواست نمود تا با همراهی خود پرسنل خدمت‌گذار شهرداری را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری نمایند.

بنابر این گزارش طرح تفکیک زباله از مبدا موضوع مهم دیگری بود که شهردار مجومرد به آن اشاره نمود و خواهان آن شد تا شهروندان گرامی زباله های خشک شامل کاغذ پلاستیک بطری شیشه و… را از زباله‌های مرطوب جدا نموده و صبح چهارشنبه هر هفته به متصدیان مربوطه تحویل نمایند.

لازم به ذکر است در روش جدید جمع آوری زباله که از تاریخ ۱۸ اردیبهشت اجرایی خواهد شد، شهر مجومرد به دوقسمت زرد و قهوه ای تقسیم شده که قسمت قهوه ای طبق روال سابق در روزهای زوج و قسمت زرد در روزهای فرد جمع آوری زباله انجام خواهد شد که متعاقبا اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZdWn1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec