اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری نشست هم اندیشی دست اندرکاران جشنواره نوروزی پاتوق با مسئولان میراث فرهنگی شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 50492 | تاریخ انتشار : : 04 اسفند 1394 - 13:13 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، در این جلسه مسئولین جشنواره پاتوق پس از ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده ،برنامه های سال جاریشان را اعلام کردند و در ادامه پس از بحث و بررسی در خصوص برنامه های نوروزی پاتوق شمسی، سید محمد جعفر میر جلیلی مسئول نمایندگی اعلام کرد این برنامه باید در […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، در این جلسه مسئولین جشنواره پاتوق پس از ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده ،برنامه های سال جاریشان را اعلام کردند و در ادامه پس از بحث و بررسی در خصوص برنامه های نوروزی پاتوق شمسی، سید محمد جعفر میر جلیلی مسئول نمایندگی اعلام کرد این برنامه باید در سالهای بعدی فراگیر شده از شمسی پا را فراتر بگذارد .

میرجلیلی همچنین در این جلسه افزود: باید تدابیری اندیشه شود تا گردشگران از برنامه های مجموعه بازدید و به آن سمت راهنمایی شوند .

در این خصوص پس از بحث وتبادل نظر راهکارهایی ارائه شد و مقرر شد پس از ارسال برنامه ها ،میراث فرهنگی هماهنگی های لازم را به منظور اطلاع رسانی به عمل آورد و از پتانسیل ها و تواناییهای دستگاهای دولتی شهرستان در بهتر شدن برنامه های پاتوق استفاده شود .

گفتنی است، در جشنواره پاتوق امسال علاوه بر برنامه های قبلی جشنواره ،فیلم کوتاه نیز با حضور هنرمندان مطرح استانی و کشوری ،در محل کاروانسرای شمسی برگزار خواهد شد .

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CoR8X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124