• کد خبر: 27088
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 دی 1392 - 18:44
  در جلسه هماهنگی و بررسی مشکلات لیگ برتر استان یزد که شب گذشته به میزبانی تیم شهید کلانتری اشکذر برگزار شد، مشکلات مختلفی از قبیل کیفیت پایین سالن های فوتسال و مشکلات داوری مطرح شد.

   جلسه هماهنگی و بررسی مشکلات لیگ فوتسال یزد

  به گزارش اشکذر نیوز، جلسه هماهنگی و بررسی مشکلات لیگ برتر استان یزد شب گذشته با حضور دبیر کمیته فوتسال استان یزد، رئیس کمیته داوران استان یزد، رئیس تربیت بدنی شهرستان اشکذر و سرپرستان تیم های حاضر در لیگ برتر فوتسال استان یزد، در فرمانداری اشکذر برگزار شد.

  در ابتدای جلسه “حمید رضاحیدری” دبیر کمیته فوتسال استان یزد ضمن قدردانی از میزبانی تیم شهید کلانتری اشکذر برای برگزاری این جلسه افزود: تیم شهید کلانتری اشکذر با برگزاری این نشست دور اندیشی و ظرفیت بالای خود را نشان داد.

  در ادامه جلسه سرپرست تیم سنگ آهن بافق با ابراز گله مندی از داوری بازی ها و عدم رعایت مسائل اخلاقی در برخی از مسابقات از دبیر کمیته خواست تا تدابیر لازم را در جهت رفع این مشکلات به کارگیرد.

  حیدری در واکنش به سخنان این سرپرست، بحث جدا کردن داوران فوتبال از فوتسال؛ از سال جاری را راه حل برطرف شدم مشکلات داوری دانست و افزود: برای بهتر شدن کیفیت داوری ها، کلاس های توجیهی با اساتید مجرب کشوری را در همین ماه برای داوران استان یزد برگزار می کنیم.

  “محمود میرجلیلی” رئیس کمیته داوران استان یزد، پیرو صحبت های حیدری، اشتباهات داوری را امری عادی عنوان کرد و گفت: هر داوری ممکن است اشتباه کند و این امری طبیعی در جریان ورزش حرفه ای فوتسال است.

  میرجلیلی افزود: تمامی داوران لیگ فوتسال استان با عشق داوری میکنند و تمام تلاششان این است که کوچک ترین اشتباهی رخ ندهد.

  سرپرست یکی دیگر از تیم های حاضر در جلسه، سالن ۲۲ بهمن اشکذر را فاقد شرایط مناسب برای برگزاری مسابقات دانست و افزود: کف پوش نامناسب و کمی میزان تماشاچی از عمده مشکلات برگزاری مسابقات در اشکذر است.

  حیدری در واکنش به این اظهار نظر پایین بودن کیفیت کف پوش سالن های فوتسال را محدود به اشکذر ندانست و گفت: مشکل کیفیت پایین کف پوش تقریبا در تمام شهرستان ها مشاهده می شود، اما به علت عدم تخصیص بودجه کافی قادر به تعویض آن ها نیستیم.

  “ابریشمی” مدیر عامل تیم شهید کلانتری اشکذر با اشاره به مناسب نبودن زمان برگزاری مسابقات تیم های میهمان تاکید کرد: تغییر ساعت بازی های تیم های میهمان به زمانی عقب تر  از موعد مقرر می تواند از خستگی بازیکنان بکاهد.

  “حمید دهقان اشکذری” سرپرست تیم شهید کلانتری نیز در پایان نشست، ضمن ابراز امیدواری از نتیجه بخش بودن جلسه، تیم شهید کلانتری اشکذر را از مدعیان قهرمانی دانست و گفت: امیدواریم تا با هماهنگی هرچه بیشتر شاهد رشد و توسعه روزافزون فوتسال استان یزد در کشور باشیم.

  منبع: نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/3Vg2k

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *