اشکذر خبر


جلسه هماهنگی هفتمین اجلاس استانی نماز در شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 104807 | تاریخ انتشار : : ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۴ | ارسال توسط :

سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در جلسه هماهنگی هفتمین اجلاس استانی نماز که به میزبانی این شهرستان در نیمه دوم اسفندماه برگزار خواهد شد؛ با بیان اینکه اجلاس استانی نماز باید متناسب با هویت مذهبی اشکذر برگزار شود؛ گفت: آثار و برکات برگزاری این اجلاس باید در شهرستان اشکذر به روشنی نمود یابد.

به گزارش اشکذر خبر؛ روح‌الله ردائی سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در جلسه هماهنگی هفتمین اجلاس استانی نماز به نقش اثرگذار نماز در شکل‌گیری اصالت و هویت مذهبی جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: اجلاس استانی نماز باید متناسب با هویت مذهبی شهرستان اشکذر برگزار شود.

ردائی افزود: مسئولان و دست‌اندرکاران کمیته‌های برگزاری اجلاس استانی از همه ظرفیت‌ها و امکانات خود برای برگزاری هرچه بهتر و ماندگارتر این اجلاس بهره ببرند و آثار و برکات برگزاری این اجلاس در شهرستان اشکذرباید به روشنی نمود یابد.

سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر در ادامه با بیان اینکه تبلیغات و اطلاع‌رسانی باید به گونه‌ای باشد که فضای شهرستان و استان رنگ و بوی معنویت و اجلاس نماز بگیرد، تصریح کرد: تبلیغات و اطلاع رسانی فقط بر عهده کمیته تبلیغات نیست و همه دستگاه‌‌های اجرایی موظفند در حد توان خود برای تبلیغات محیطی در ارتباط با اجلاس نماز اقدام کنند.

وی در همین رابطه ادامه داد: میزبانی شهرستان اشکذر در برگزاری اجلاس استانی نماز فرصت بسیار مناسبی برای ترویج بیش از پیش فرهنگ نماز با استفاده از ایده‌های نو و فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده است و باید با گسترش فرهنگ اقامه نماز در راستای برطرف کردن مشکلات و معضلات اجتماعی گام برداریم.

ردائی با تأکید بر برگزاری نشست‌های پیش اجلاس در بخش‌های مرکزی و خضرآباد، خواستار تبیین حقایق مرتبط با نماز در روستاها با استفاده از برنامه‌های متنوع و بکارگیری همه امکانات موجود شد.

براساس این گزارش در ادامه هریک از اعضای حاضر در این نشست به بیان پیشنهادات خود درخصوص برنامه‎‌های جانبی و مکان برگزاری اجلاس پرداختند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CILZT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *