• کد خبر: 87522
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: شنبه 7 دی 1398 - 18:35
  فرماندار اشکذر گفت:نکته برجسته و مهم در 9دي سال88 نقطه اعتدال و به دور از افراط و تفريط بود که گروه هاي معتقد به انقلاب با بصیرت و در سایه منویات مقام معظم رهبري نوع ديگري از وحدت ملي در برابر دشمنان از خود نشان داده و به دفاع از نظام اسلامی پرداختند.

  به گزارش اشکذرخبر، جلسه هماهنگی بزرگداشت حماسه ۹ دی به ریاست  “هادی نسب” فرماندار و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با حضور تعدادی از رؤسای ادارات شهرستان در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

  فرماندار اشکذر حماسه ۹ دی را نماد پشتیبانی و حمایت گسترده ملت ایران اسلامی از ولایت فقیه عنوان کرد و گفت: ملت با بصیرت ایران در ۹ دی ماه سال ۸۸ به صحنه آمدند و با حرکت خودجوش مردمی، به دشمنان و افرادی که نیت سوء به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشتند، پاسخ محکمی دادند.

  هادی نسب اظهار داشت: نکته برجسته و مهم در ۹دی نقطه اعتدال و به دور از افراط و تفریط بود که گروه های معتقد به انقلاب با بصیرت و در سایه منویات مقام معظم رهبری نوع دیگری از وحدت ملی در برابر دشمنان از خود نشان داده و به دفاع از نظام اسلامی پرداختند.

  در این جلسه در خصوص برنامه های بزرگداشت حماسه ۹ دی در شهرستان بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در شهرستان روز دوشنبه هفته جاری بعد از نماز مغرب و عشا در بخش مرکزی در مسجد جامع روستای صدرآباد رستاق و در اشکذر در حسینیه شهدا این شهر برگزار گردد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8ER96

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *