اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

جلسه مشترك ستاد صيانت از حقوق شهروندي و فرهنگ عمومي شهرستان اشكذر برگزارشد

شناسه خبر : 48689 | تاریخ انتشار : : 23 دی 1394 - 18:56 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، در ابتدا اين مراسم امام‌جمعه اشكذر ضمن اشاره به جامعيت و كامل بودن دين اسلام گفت: دولت بايد در رعايت حقوق شهروندي و مبارزه با مفاسد اخلاقي ضمن اينكه از خودش آغاز می‌کند، بايد در عمل به آن‌هم مقدم باشد و در اين راستا از مجموعه قرآن و سنت استفاده كند. […]

10-37

به گزارش اشکذر نیوز، در ابتدا اين مراسم امام‌جمعه اشكذر ضمن اشاره به جامعيت و كامل بودن دين اسلام گفت: دولت بايد در رعايت حقوق شهروندي و مبارزه با مفاسد اخلاقي ضمن اينكه از خودش آغاز می‌کند، بايد در عمل به آن‌هم مقدم باشد و در اين راستا از مجموعه قرآن و سنت استفاده كند.
در ادامه جلسه فرماندار اشكذر با اشاره به نقاط قوت مسائل فرهنگي، اجتماعی شهرستان و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب افزود: گسترش و ترويج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و صيانت از حقوق شهروندي، برخورد كريمانه و محبت‌آمیز با مردم و حفظ كرامت آنان ازجمله موارد مهمي است كه کاهش بروز نارضایتی و افزایش همدلی در جامعه را در پي دارد.
شاه‌حسینی با بیان اينكه روستاي ابراهیم‌آباد اشكذر به‌عنوان روستاي دوستدار كتاب معرفی‌شده است، گفت: اين براي شهرستان ما بسي افتخار دارد كه نام يكي از روستاهاي ما در بين برترین‌های كشوري قرار دارد.
وي بابیان اينكه شهرستان ما هميشه در جشنواره‌ای‌های استاني و كشوري برترين بوده است، تصريح كرد: برگزاري جشنواره‌های فرهنگي نظير پاتوق در شمسي، شناسايي نويسندگان صاحب تاليف، برگزاري شب‌شعر مولانا و جلسات حلقه صالحين و اخلاق تنها گوشي از فعالیت‌های فرهنگي شهرستان است كه اميدواريم با توجه مديران استان رشد و به مرحله شكوفايي برسد.
در ادامه اين جلسه مدیرکل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري با اشاره به تشكيل كشوري اين ستاد گفت: ستاد صيانت در رده‌های بالاتر به رياست وزارت كشور و در رده استان به رياست استاندار و در شهرستان به رياست فرماندار تشكيل می‌شود كه اين ستاد سه مولفه جداگانه را براي خود برشمرده است:1- دستگاه‌های دولتي 2-مؤسساتی كه از دولت مجوز گرفته‌اند 3- شهروندان و عامه مردم.
مجيد جواديان زاده با اشاره به اينكه استان يزد در بين 5 استان برتر حوزه صيانت كشور است، افزود: در ارزشيابي اين طرح تمام نقاط ضعف و قوت ذکرشده است كه ضعف ما در عدم آشنايي مديران با اين طرح است.
وي با اشاره به موقعيت جغرافيايي شهرستان نزديكي كه به مركز استان دارد را يك مزيت خاص نسبت به ساير شهرستان‌ها دانست.

جواديان زاده با بيان دستورالعمل ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندان و اهداف آن تصريح كرد: تعيين سياست و راهبردهاي صيانت از حقوق شهروندان، تدوين منشور حقوقي، توسعه خدمات الكترونيك، روان‌سازی قوانين و مقررات از جمله مفاد اين دستورالعمل است كه بايد اعضا در کارگروه‌های ويژه به بررسي آن بپردازند.

در پايان جلسه اعضاي اين ستاد نقطه و نظرات خود را دراین‌باره بيان كردند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Fj8Lu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124