اشکذر خبر

جلسه شورای مسکن شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 94184 | تاریخ انتشار : : ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ نشست شورای مسکن شهرستان اشکذر به ریاست هادی هادی‌نسب فرماندار این شهرستان و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و برخی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد. هادی هادی‌نسب در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت طرح اقدام ملی مسکن، […]

به گزارش اشکذر خبر؛ نشست شورای مسکن شهرستان اشکذر به ریاست هادی هادی‌نسب فرماندار این شهرستان و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و برخی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

هادی هادی‌نسب در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت طرح اقدام ملی مسکن، به بیان مشکلات زمین و مسکن در شهرستان اشکذر از جمله مشکلات واگذاری زمین جهت ساخت مسکن مهر، تحویل زمین به خانواده‌های دو معلولین، زمین بیمارستان و… پرداخت و خواستار همدلی و همکاری بیش از پیش ادارات در راستای مرتفع نمودن مشکلات حوزه مسکن شد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به سوابق و پیشینه تاریخی شهرستان اشکذر، اظهار داشت: یکی از موضوعات مهمی که باید در جانمایی و تأمین و آماده‌سازی زمین جهت طرح اقدام ملی مسکن مورد توجه قرار گیرد موضوع میراث فرهنگی و پیشینه تاریخی شهرستان است تا با بررسی‌های دقیق و کارشناسانه شاهد تکرار اشتباهات گذشته مسکن مهر نباشیم.

فرماندار شهرستان اشکذر در بخش دیگری از سخنان خود بر اطلاع‌رسانی مطلوب طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان تأکید کرد و افزود: متقاضیان طرح ملی مسکن باید آگاهی کاملی از جزئیات این طرح جهت تصمیم‌گیری داشته باشند.

گفتنی در این نشست مقرر گردید: ادارات راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، منابع طبیعی و آبخیزداری، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان در اسرع وقت طی نشستی به بررسی و جانمایی زمین مورد نیاز طرح اقدام ملی مسکن بپردازند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GBf5K

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *