اشکذر خبر


جلسه شورای توسعه و حمایت از سازمانهای مردم‌نهاد در فرمانداری اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 100445 | تاریخ انتشار : : ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۹ | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در جلسه شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم نهاد از کلیه تشکل‌ها و فعالان اجتماعی که در چارچوب قوانین، دلسوزانه در حال خدمت‎‌رسانی به جامعه می‌باشند، قدردانی و بر لزوم تداوم و توسعه فعالیت‌های اجتماعی سازمان‌های مردم‌نهاد و ضرورت مشارکت آن‌ها در فرآیندهای توسعه پایدار تاکید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ همزمان با هفته تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی، جلسه شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد به ریاست هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر و با حضور دیگر اعضا و نمایندگان دستگاه‌‌های اجرایی در محل فرمانداری تشکیل شد.

هادی‌نسب در این نشست از کلیه تشکل‌ها و مؤسسات مردم‌نهاد و فعالان اجتماعی که در چارچوب قوانین و مقررات، دلسوزانه و مسئولانه در حال خدمت رسانی به جامعه می‌باشند، تقدیر و تشکر نمود و بر لزوم تداوم و توسعه فعالیت های اجتماعی سازمان‌های مردم نهاد و ضرورت مشارکت آن‌ها در فرآیندهای توسعه پایدار تاکید کرد.

وی در ادامه نقش سازمان‌های مردم نهاد را در جهت تحقق توسعه و مشارکت‌های اجتماعی قابل توجه و توانمدسازی آنها را ضروری دانست و اظهار کرد: سازمان‌های مردم نهاد نقش مؤثری در رشد و آگاهی بخشی جامعه دارند .

گفتنی است در این نشست ضمن بررسی درخواست‌های مجوز سازمان‌های مردم نهاد توسط اعضای شورای توسعه و حمایت از سازمانهای مردم‌نهاد، پروانه فعالیت مؤسسه خیریه آموزشی امیدان کورش به نماینده این مؤسسه اهدا شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/lqVdb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *