اشکذر خبر


جلسه شورای اداری شهرستان اشکذر ر محل سالن کوثر فرمانداری تشکیل شد

شناسه خبر : 111402 | تاریخ انتشار : : ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰ | ارسال توسط :

روح الله ردایی، در جلسه شورای اداری این شهرستان به تشریح حوادث اخیر و فتنه گری کشور های بیگانه پرداخت.

به گزارش اشکذر خبر؛ جلسه شورای اداری شهرستان اشکذر با حضور ائمه جمعه اشکذر، خضرآباد و امام جمعه موقت اشکذر؛ فرماندار و معاونین؛ اعضای شورای تامین ومسئولان ادارات این شهرستان در محل سالن کوثر فرمانداری تشکیل شد.
در ابتدای این نشست سبحانیان امام جمعه موقت اشکذر به تشریح حوادث اخیر کشور پرداخت.
و همچنین مدیر پدافند غیرعامل شهرستان اشکذربرضرورت تقویت مجموعه پدافندی شهرستان اشکذر تاکید کرد وگفت: مجموعه‌ی پدافندی این شهرستان باید تقویت شود.
سید کاظم بزاز زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در جلسه شورای اداری این شهرستان خواستار تقویت مراکز امنیتی؛ اداری و تولیدات کشاورزی و دامی شد.
در ادامه این نشست مدیر ورزش و جوانان اشکذر بر اهمیت نقش ورزش در سلامت افراد و جامعه به بیان گزارشی از عملکرد این اداره پرداخت.
مدیر مرکز بهداشت‌ شهرستان اشکذر هم به آمار بالای فشار خون و دیابت این شهرستان اشاره کرد و گفت: اشکذر رتبه اول در فشار خون و رتبه دوم در دیابت در سطح استان یزد به خود اختصاص داده است که این زنگ خطری برای سلامت جسم وجان مردم این دیار دارد.
مدیر اداره اوقاف وخیریه هم گزارشی از عملکرد این ادره بیان کرد.بخشدار خضرآبادهم خواستار پیگیری و انجام مصوبات سفر استاندار شد.
در پایان این نشست: روح الله ردایی فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به حوادث تلخ وناگوار هفته های اخیر در کشور و شهادت تعدادی از نیروهای نظامی و انتظامی و مظلومیت این نیروها مطالبی بیان کرد و گفت: فتنه اخیر تفاوت های بسیاری با فتنه‌ های سال‌های قبل داشت و دراین فتنه تماما عوامل خارجی و چند تا از دولت های خارجی مستقیم وارد فتنه گری شدند.
شایان ذکر است، مقرر شد بنا به پیشنهاد خبرنگار خضرآباد و موافقت فرماندار جلسه بعدی شورای اداری شهرستان اشکذر در بخش خضرآباد برگزارشود.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sMGNS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *