• کد خبر: 93199
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 19 مرداد 1399 - 12:34
  فرماندار شهرستان اشکذر: هیئت‌های عزاداری باید از زمانی که توسط مسئولان هیئت و با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی مشخص می شود، به مدت دو ساعت و تنها در فضاهای باز، عزاداری کنند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ جلسه ستاد هماهنگی مقابله و پیشگیری از کرونا ویروس با ریاست هادی هادی‌نسب و اعضای این ستاد در سالن کوثر فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار شد و اعضای این ستاد به بررسی وضعیت شهرستان ،تشریح پروتکل‌های بهداشتی و نحوه برگزاری مراسم عزاداری ایام محرم پرداختند.

  در این جلسه فرماندار اشکذر با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا موجب تعطیلی عزاداری در محرم نمی شود، گفت: هیئت های عزاداری باید از زمانی که توسط مسئولان هیئت و با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی  مشخص می شود، به مدت دو ساعت  و تنها در فضاهای باز، عزاداری کنند.

  وی  اظهار داشت: مسئولان هیئت ها از سوی سازمان تبلیغات اسلامی دعوت می شوند تا توصیه ها و پیشنهادهای لازم در قالب دستورالعمل های بهداشتی به آن ها اعلام شود.

  فرماندار اشکذر ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی  تعدادی پرچم و علم آماده و بین خانواده ها توزیع می کند تا شور حسینی همچنان در کوچه و خیابان شهرستان باشد.

  هادی نسب با بیان اینکه پخت و توزیع غذا در محرم امسال ممنوع است، تصریح کرد: موادغذایی به صورت خام در قالب رزمایش مواسات و همدلی بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

  فرماندار اشکذر افزود: نخل برداری و حرکت هیئت ها بین محله ها ممنوع است و باید عزاداری در محل های ثابت و  روباز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی  انجام شود

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hVkMT

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *