جلسه ستاد نماز جمعه بخش خضرآباد با حضور امام جمعه این بخش، بخشدار خضرآباد و اعضای ستاد نماز جمعه در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد با تبریک ولادت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و میلاد حضرت امام جعفر صادق علیه السلام و بیان روایتی از پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد (ص) در خصوص آثار و برکات انفاق و صدقه در زندگی و تلاش شیطان برای دور کردن انسان از این عمل نیک، فعالیت در ستاد نماز جمعه را کاری خیر خواهانه و در راستای انفاق در راه خدا دانست و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در سطح بخش را که با مشارکت، همکاری و حضور اغلب اعضای ستاد نماز جمعه صورت می گیرد را از جمله عملکرد های این ستاد عنوان کرد و آنها را مهم و با ارزش دانست.

غالبی در ادامه با تاکید بر حضور حد اکثری مردم مخصوصا جوانان در نماز جمعه گفت: اعضای ستاد نماز جمعه باید با برنامه ریزی و مهیا کردن زیر ساخت ها مقدمات این حضور حداکثری مردم و جوانان در نماز جمعه را فراهم سازند.

امام جمعه بخش خضرآباد به تاثیر حضور مستمر مسئولین شهرستان اشکذر و بخش خضرآباد در نماز جمعه اشاره کرد و اظهار داشت: حضور مسئولین مرکز شهرستان و بخش در نماز جمعه موجب دلگرمی بیشتر مردم می شود.

غالبی همچنین نماز جمعه را یکی از مهمترین دست آوردهای انقلاب اسلامی ایران نام برد که همه هفته در جای جای میهن اسلامی ایران اقامه می شود و پشتوانه ای برای نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد و در آگاهی بخشیدن به جامعه نقش تاثیر گذاری دارد.

در ادامه جلسه پرهیزگار بخشدار خضرآباد و اعضای ستاد نماز جمعه پیشنهادات و راهکارهای خود برای جذب بیشتر مردم در نماز جمعه بیان کردند.

شایان ذکر است؛ برگزاری مسابقات قرائت و حفظ قرآن مجید، برگزاری مسابقات ورزشی در سطح روستاهای این بخش و تشکیل گروه سرود در مدارس روستاهای این منطقه از پیشنهادات واحد فرهنگی نماز جمعه بود.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9lhTv