• کد خبر: 42222
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه 6 مرداد 1394 - 23:43
  مدیرعامل ستاد دیه استان یزد خبر داد:
  مدیرعامل ستاد دیه استان یزد گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد برگزاری همایش جشن گلریزان در شهرستان های بافق در ۱۲ مرداد ۹۴، اشکذر در ۴ شهریور، مهریز و خاتم خواهیم بود.

  به گزارش اشکذر نیوز بنابر اعلام ستاد دیه استان یزد، اسلام افشون در این خصوص گفت: امسال تاکنون ۶ جشن گلریزان در شهرستان های اردکان، یزد، ابرکوه، تفت، میبد و بهاباد برگزار شده که مبلغی بیش از ۶ میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی از سوی خیرین به این ستاد کمک شده است.

  وی در خصوص کمک های جمع آوری شده در همایش جشن گلریزان این ۶ شهرستان گفت از ۶ میلیارد ریال کمک های خیرین به این ستاد، هشتصد و هفتاد میلیون ریال کمک نقدی، در حدود چهار میلیارد ریال تعهد، بیش از یک میلیارد ریال به صورت چک و همچنین در حدود ۲ میلیون ریال کمک های اهدایی غیر نقدی است.

  مدیرعامل ستاد دیه استان یزد در پایان گفت با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد برگزاری همایش جشن گلریزان در شهرستان های بافق در ۱۲ مرداد ۹۴، اشکذر در ۴ شهریور، مهریز و خاتم خواهیم بود که امید است در این جشن ها نیز مبالغ قابل توجهی جهت آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد از سوی خیرین جمع آوری شود.

  این ستاد اعلام کرده، در حال حاضر ۱۲۲ زندانی جرایم غیر عمد در زندان های استان به سر می برند که برای آزادی این ها مبلغی در حدود ۱۳۰ میلیارد ریال نیاز است.

  منبع:خبرآنلاین

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pW6jp

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *