اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

جشن میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) در پارک بزرگ شهر و پارک آزادگان برگزار می شود

شناسه خبر : 29829 | تاریخ انتشار : : 21 تیر 1393 - 17:28 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد از برگزاری جشن میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) در پارک بزرگ شهر و پارک آزادگان یزد خبر داد.  محمدرضا دشتی، مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد افزود: این سازمان در روزهای میلاد ائمه معصومین برنامه‌های شاد و متنوعی را با استفاده از ظرفیت هنرمندان برگزار […]

به گزارش اشکذر نیوز، مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد از برگزاری جشن میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) در پارک بزرگ شهر و پارک آزادگان یزد خبر داد.

 محمدرضا دشتی، مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد افزود: این سازمان در روزهای میلاد ائمه معصومین برنامه‌های شاد و متنوعی را با استفاده از ظرفیت هنرمندان برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: در همین راستا همزمان با سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) جشن میلاد به همت سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد در پارک بزرگ شهر و پارک آزادگان امشب ساعت 21:30 برگزار می‌شود.

دشتی گفت: این جشن با حضور بازیگر سینما و تلویزیون (علی کاظمی) به عنوان میهمان ویژه، اجرای نورافشانی، سرود، مسابقه، موسیقی و غیرو برگزار می‌شود.

به گفته مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد این سازمان آمادگی دارد به منظور اجرای برنامه‌های شاد و متنوع جشن‌هایی را با همیاری بازیگران و هنرمندان یزدی برگزار کند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/is0JA
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124