• کد خبر: 85141
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 21 مهر 1398 - 16:02
  شهردار اشکذر مطرح کرد
  امضای توافقنامه بین شهرداری اشکذر، اداره مسکن و شهرسازی و منابع طبیعی در رابطه با تامین زمین مورد نیاز برای واگذاری و ساخت مسکن اجتماعی در سطح شهرستان اشکذر.

  به گزارش اشکذر خبر؛ مهدی جعفری‌پور از امضای توافقنامه بین شهرداری اشکذر، اداره مسکن و شهرسازی و منابع طبیعی در رابطه با تامین زمین مورد نیاز برای واگذاری و ساخت مسکن اجتماعی خبر داد و گفت: با توجه به اینکه اداره مسکن و شهرسازی شهرستان اشکذر در سطح این شهر هیچ زمینی برای واگذاری و یا احداث مسکن اجتماعی ندارد و از سویی با توجه بر تاکید قانونگذار مبنی بر ممنوعیت ساخت و ساز در خارج از حریم و منطقه خدمات شهری؛ این توافقنامه صورت گرفت.
  وی در تشریح این توافقنامه گفت: علاوه بر زمینهای ضلع جنوب مسکن مهر رضوانشهر که جهت توسعه مسکونی در نظر گرفته شده است، بر اساس توافقنامه ای اداره منابع طبیعی مجوز الحاق ۲۵ هکتار از اراضی انتهائی زرین شهر را به محدوده خدمات شهری خواهد داد و از سوئی اداره مسکن و شهرسازی این زمینها را جهت احداث مسکن اجتماعی و مسکن‌محرومین به بنیاد مسکن و کمیته امداد واگذار خواهد نمود.
  شهرداری اشکذر از مطرح شدن صدور مجوز ساخت مسکن‌های طبقاتی خبر داد و گفت: امیدواریم با توجه به کمبود و محدودیت زمین در اشکذر و در جهت رفع این معظل برای ساخت مسکن در طرح جامع شهر ؛ ساخت یک طبقه اضافه‌تر نیز مورد موافقت قرار گیرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/H7d2D

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *