• کد خبر: 24780
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 شهریور 1392 - 08:39
  هرساله هم زمان با شروع هفته دولت استان ها و شهرستان های مختلف کشور اقدام به افتتاح طرح ها و پروژه های مختلفی می کنند اما شهرستان صدوق این تافته جدابافته بدون حضور فرماندار، شاهد افتتاح هیچ طرح و پروژه ای نبود.

  به گزارش  اشکذر نیوز به نقل از یزد رسا ، هفته دولت نیز به پایان رسید و شهرستان صدوق این تافته جدابافته بدون حضور فرماندار، شاهد افتتاح هیچ طرح و پروژه ای نبود.

  هفته دولت چند روز پیش به پایان رسید، هفته ای که منتصب به دو مرد بزرگ، شهیدان رجایی و باهنر نمونه های خدمت  به مردم بود؛ اشخاصی که با وجود مدت کوتاه مسئولیتشان آنچنان صادقانه خدمت کردند که یاد و خاطرشان همچنان زبان زد عام و خاص است.

  هرساله هم زمان با شروع هفته دولت استان ها و شهرستان های مختلف کشور اقدام به افتتاح طرح ها و پروژه های مختلفی می کنند که طی یک سال گذشته نسبت به ثمر نشاندن آن ها همت گمارده بودند. طرح هایی که خبر از تلاش یک ساله آن ها می دهد؛ خبرهایی که این روزها باعث بیشتر شدن امید مردم به مسئولین می شود.

  اما در شهرستان صدوق این تافته جدابافته برعکس همه شهرستان های استان یزد نه تنها خبری از هیچ برنامه و پروژه ای نبود بلکه اصلا فرمانداری حضور نداشت که بخواهد طرح و پروزه ای را افتتاح کند، البته این اتفاق دور از انتظار هم نبود، وقتی فرماندار شهرستان  در هفته دولت به مرخصی برود خوب دیگر چه انتظاری می توان داشت؟

  مسلماً اگر برنامه یا پروژه ای در دست کار وجود داشت فرماندار در این هفته که پرکارترین هفته مسئولین است به مرخصی نمی رفت!

  جناب فرماندار لا اقل در این روزهای آخر آبرو داری می کردید!

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/dCXat

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *