اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

جاده مرگ در شهرستان اشکذر تا کی قربانی می گیرد!

شناسه خبر : 84567 | تاریخ انتشار : : 24 شهریور 1398 - 8:06 | ارسال توسط :

اشکذر خبر ؛ عصرروز جمعه حوالی ساعت ۱۷ در جاده یزد_ خضرآباد به کذاب معروف به جاده مرگ یک دستگاه پرایدبا تک سرنشین که از منطقه کزاب عازم یزد بود؛ در فاصله ۱۰ کیلومتری یزد از جاده منحرف و راننده که تنها سرنشین بوده دردم فوت می کند. در روز تاسوعا و روز بعد از […]

اشکذر خبر ؛ عصرروز جمعه حوالی ساعت ۱۷ در جاده یزد_ خضرآباد به کذاب معروف به جاده مرگ یک دستگاه پرایدبا تک سرنشین که از منطقه کزاب عازم یزد بود؛ در فاصله ۱۰ کیلومتری یزد از جاده منحرف و راننده که تنها سرنشین بوده دردم فوت می کند.
در روز تاسوعا و روز بعد از عاشورا نیز تصادفی دیگری در این جاده که به جاده مرگ معروف شده است؛ به وقوع پیوست.
نکته جالب اینکه؛ در تمام جلسه‌هایی که در بخش خضرآباد تشکیل میشود؛ اولین مشکل مطرح شده از سوی مردم؛ در خصوص جاده مرگ می باشد؛ تا آنجا که امام جمعه بخش خضرآباد نیز در چندین خطبه نمازجمعه این موضوع رامطرح کرده و خواستار رسیدگی شده است.

به گفته هادی‌نسب فرماندار اشکذر در جلسه اخیر شورای اداری شهرستان اشکذر نیز که در روستای بوز تشکیل شد؛ مجددا بحث تعریض این جاده مطرح شد.

محمد حسین غلامزاده بخشدار خضرآباد می گوید: بخشی از جاده ۳۰ کیلومتری خضرآباد در شهرستان یزد و بخش دیگر آن به طول ۱۵ کیلومتر در شهرستان اشکذر قرار گرفته است. قسمتی از این جاده که در شهرستان یزد واقع شده مرمت و بهسازی شده و بهسازی بخش دیگری از این جاده که در شهرستان اشکذر واقع شده است؛ در دست اقدام است.
وی بهسازی این جاده را منوط به در نظر گرفتن اعتبار لازم از محل بودجه عمرانی شهرستان و نیز بودجه عمرانی متمرکز استان می داند و می افزاید: جدای از محل اعتبار عمرانی استان؛ انجام مسئولیت‌های اجتماعی معادن و واحدهای صنعتی در این بخش می تواند سرعت بیشتری به عمران و بهسازی این جاده بدهد.
غلامزاده نصب دوربین در این مسیر را تا حدودی موثر دانست و گفت: بر اساس تاکید قانون نصب دوربین در جاده‌های برونشهری به عهده‌ی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و البته از محل اعتبارات این اداره است.
بخشدار خضر آباد ارائه آمار تصادف‌های این جاده را منوط به اعلام سازمان اورژانس دانست.

خاطر نشان می گردد؛ مردم روستاهای مختلف بخش خضرآباد؛ خطاب به مسئولین چنین میگویند: تا کی ما شاهد کشته شدن هموطنان‌مان در این جاده باشیم؟ فارغ از آمار رسمی تصادف‌های این جاده و نوع تلفات آن؛ تعداد بالای تصادف در این جاده بر هیچکس بوده پوشیده نیست.
جا دارد با توجه به حادثه خیز بودن این جاده و ارزش حفظ جان شهروندان مسئولین استانی و شهرستانی عمیلیات بهسازی و عمران این را تسریع بخشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VvoPt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec