اشکذر خبر


جاده خضرآباد به کزاب نیمه کاره رها شده است

شناسه خبر : 105098 | تاریخ انتشار : : ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳ | ارسال توسط :

امام جمعه خضرآباد در رابطه با جاده یزد به خضرآباد و کزاب با بیان اینکه مسئولان اداره راه هر از چند گاهی و معمولا زمانی که تصادفی رخ می دهد یا مردم حرکتی انجام می دهند چند روزی مشغول به کار می شوند و می روند؛ گفت: این جاده که سالیان سال است که عملیات تعریض زیر سازی و آسفالت آن شروع شده ولی هنوز نیمه تمام رها شده است.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در مسجد روستای بامکان اقامه شد؛ با انتقاد از عدم تکمیل جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کزآب گفت: مسئولان اداره راه هر از چند گاهی و معمولا زمانی که تصادفی رخ می دهد یا مردم حرکتی انجام می دهند چند روزی مشغول به کار می شوند و می روند و این جاده که سالیان سال است که عملیات تعریض زیر سازی و آسفالت آن شروع شده ولی هنوز نیمه تمام رها شده است.

وی از فرماندار شهرستان اشکذر که در مراسم نماز جمعه حضور داشت و دیگردست اندر کاران خواست تا باتوجه به فرا رسیدن سال نو و تعطیلات نسبت به تکمیل این جاده اقدامات لازم انجام دهند.

غالبی به نیمه تمام ماندن عملیات آب رسانی به روستاهای بخش خضرآباد هم اشاره کرد و گفت: طرح آب رسانی به این منطقه مصوبه دور اول سفرهای استانی دولت نهم محمود احمدی نژاد می باشد و در دولت های دهم تاکنون به صورت نیمه تمام باقی مانده است و بعضی از روستاها هنوز لوله اصلی آب نصب نشده است.

وی خواستار تسریع در اجرای طرح آبرسانی به تمام روستاهای بخش خضرآباد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1qckV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *