اشکذر خبر


ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر تمدید شد

شناسه خبر : 100574 | تاریخ انتشار : : ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴ | ارسال توسط :

زمان ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی مقاطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته مهرماه ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر تمدید شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر؛ زمان ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی نیم سال اول سال تحصیلی جدید تا روز شنبه ۳۰ مردادماه تمدید شد.

بنابر این گزارش داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی azmoon.org دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و در صورت داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته مورد علاقه خود اقدام کنند. تلفن های ۰۳۵۳۲۷۲۵۹۵۱ داخلی ۲۷۱ و ۰۹۹۸۱۵۰۵۹۵۱ آماده پاسخگویی به سؤالات احتمالی داوطلبان می باشد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در سال ۱۳۸۱ تأسیس شده و دارای رشته های الکتروتکنیک گرایش برق صنعتی، حسابداری، تأسیسات گرایش حرارت مرکزی و تهویه مطبوع در مقطع کاردانی و نیز رشته های حسابداری، مهندسی فناوری مکانیک گرایش تأسیسات حرارتی و برودتی، راهنمایی و مشاوره، مهندسی برق قدرت و مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ناپیوسته است. آزمایشگاه ها و کارگاه های تخصصی گروه های مهندسی برق و تأسیسات این واحد دانشگاهی در استان یزد زبانزد می باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Q5SwD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *