ثبت نام دوره های کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر آغاز شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در مقاطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دارند تا روز چهارشنبه ۲۸ تیرماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت کنند و پس از مطالعه و کسب آگاهی و داشتن شرایط، با خرید کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته مورد علاقه خود اقدام کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از سال ۱۳۸۱ تأسیس شده و در حال حاضر دارای رشته های تأسیسات گرایش حرارت مرکزی و تهویه مطبوع، حسابداری و الکتروتکنیک گرایش برق صنعتی در مقطع کاردانی و رشته های مهندسی فناوری مکانیک گرایش تأسیسات حرارتی و برودتی، راهنمایی و مشاوره، حسابداری، مهندسی برق قدرت و مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ناپیوسته است. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با تلفن های ۰۳۵۳۲۷۲۵۹۵۱ داخلی ۲۲۰ و ۲۰۶ و تلفن همراه ۰۹۹۸۱۵۰۵۹۵۱ تماس بگیرند.

شایان ذکر است؛ شروع کلاس های پذیرفته شدگان این دوره ها مهرماه سال جاری خواهد بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rJ04P