اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

معرفی تیم “کویر حسن آباد اشکذر” به عنوان نماینده فوتبال ساحلی استان یزد در رقابت های انتخابی کشور

شناسه خبر : 70022 | تاریخ انتشار : : 21 دی 1396 - 15:14 | ارسال توسط :

علیرضا میرجلیلی رئیس کمیته فوتبال ساحلی هیات فوتبال استان یزد افزود: مسابقات زیر گروه فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با حضور 30 تیم در بهمن ماه امسال برگزار می شود که برنامه و مکان دیدارها توسط فدراسیون فوتبال اعلام می شود. وی ادامه داد: در پایان مسابقات که در قالب گروه های مختلف و به […]

علیرضا میرجلیلی رئیس کمیته فوتبال ساحلی هیات فوتبال استان یزد افزود: مسابقات زیر گروه فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با حضور 30 تیم در بهمن ماه امسال برگزار می شود که برنامه و مکان دیدارها توسط فدراسیون فوتبال اعلام می شود.
وی ادامه داد: در پایان مسابقات که در قالب گروه های مختلف و به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار می شود، 2 تیم اول و دوم جواز حضور در لیگ دسته یک فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور را کسب می کنند.
این مسئول اظهار کرد: تمرینات 2 تیم به عنوان نماینده های استان در رقابت ها از مدت ها قبل آغاز شده است، امیدواریم بتوانند به لیگ دسته یک فوتبال ساحلی صعود کنند.
میرجلیلی افزود: راه توسعه فوتبال ساحلی در استان در گروی راه اندازی لیگ ساحلی است که با همت و همکاری اداره های ورزش و جوانان ، هیات های فوتبال و تیم ها انجام می شود.
تیم های مقاومت گلساپوش یزد ، برسام و کویر اردکان سه نماینده فوتبال ساحلی استان یزد در لیگ برتر کشور هستند.
استان یز دارای 22 تیم فوتبال ، فوتبال ساحلی و فوتسال در لیگ های کشور است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Ktzh3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124