• کد خبر: 27263
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 2 بهمن 1392 - 19:42
  سرپرست تیم شهید کلانتری اشکذر در مصاحبه با نسیم صادق:
  سرپرست تیم شهید کلانتری اشکذر با اشاره به پتانسیل بالای تیم شهید کلانتری، این تیم را از مدعیان جدی قهرمانی در لیگ فوتسال استان یزد دانست و افزود: تیم شهید کلانتری به شرط قهرمانی در لیگ فوتسال استان با خرید یکی از تیم های لیگ دسته 2 کشور، در این لیگ بازی می کند.

  به گزارش اشکذر نیوز؛تیم شهید کلانتری اشکذر به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی لیگ فوتسال استان یزد، شاهد پیشرفت های چشمگیری در هفته های اخیر برگزاری مسابقات فوتسال یزد بوده است.

  از همین جهت بر آن شدیم تا مصاحبه ای هرچند کوتاه با سرپرست این تیم ترتیب داده و از برنامه های این تیم برای آینده فوتسال اشکذر با خبر شویم.

  “حمیدرضا دهقانی اشکذری” سرپرست تیم شهید کلانتری اشکذر در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، ابتدا به چگونگی تشکیل این تیم اشاره کرد و گفت: “دیوبند”مدیر عامل تیم شهید کلانتری اشکذر سال گذشته با خرید سهمیه تیم کشاورزی اردکان، وارد مسابقات لیگ برتر فوتسال استان یزد شد.

  وی ادامه داد: دیوبند پس از آن با راه اندازی تیم شهید کلانتری اشکذر فعالیت خود را ادامه داد و موفق به کسب مقام سومی مسابقات لیگ استان در اولین سال تشکیل این تیم شد.

  سرپرست تیم شهید کلانتری اشکذر با بیان این که “نادر اتحادی” از پایان فصل گذشته مسئولیت هدایت تیم را برعهده گرفته است، خاطر نشان کرد: تیم شهید کلانتری اشکذر از پایان فصل گذشته ،تمرینات خود را زیر نظر نادر اتحادی، برای این فصل به طور جدی آغاز کرد.

  وی آمادگی بازیکنان را در سطح خوبی اعلام کرد و گفت: بازیکنان با آمادگی کامل و روحیه بالا به استقبال مسابقات این فصل رفتند که تا به حال نتایج نسبتأ خوبی را رقم زده اند.

  حمید دهقانی با اشاره به  پتانسیل بالای تیم شهید کلانتری اشکذر، این تیم را از مدعیان جدی قهرمانی در لیگ فوتسال استان یزد دانست و افزود: تیم شهید کلانتری اشکذر به شرط قهرمانی در لیگ فوتسال استان با خرید یکی از تیم های لیگ دسته ۲ کشور، در این لیگ بازی می کند.

  وی در مورد این که ،چرا تیم شهید کلانتری از نیروی بومی زیادی برخوردار نیست، گفت: در حال حاضر دو نیروی بومی داریم که کافی نیست اما با وجود تست گیری های انجام شده، متأسفانه بازیکنی که بتوانیم از آن استفاده کنیم نیافتیم.

  گفتنی است که تیم شهید کلانتری اشکذر با ۴ برد ،۱ تساوی و ۱ باخت در رده دوم جدول قرار دارد .

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AvIVD

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *