در حواشی بازی فوتسال اشکذر در نیمه نهایی جام رمضان یادبود شهدای شهرستان اشکذر، تیم یانا اشکذر در مقابل تیم کوثر اردکان خوش درخشید.

به گزارش اشکذر خبر؛ تیم فوتسال بزرگسالان یانا اشکذر در رقابت با تیم کوثر در مرحله نیمه نهایی جام با کیفیت رمضان اشکذر خوش درخشید.

بر این اساس؛ حمید دهقانی مربی این تیم با بیان اینکه در این دوره از برگزاری جام با کیفیت رمضان ۱۶ تیم حضور داشتند؛ گفت: تیم یانا اشکذر طی رقابت با تیم های هم گروه و رقابت سخت با تیم کوثر اردکان با کسب نتیجه ۵ بر ۱ تیم رقیب را شکست و به مرحله فینال رسید.

این مربی اشکذری که پیشتر هدایت تیم شهید کلانتری بر عهده داشت و طی یک وقفه چند ساله دوباره مربیگری تیم یانا اشکذر را به عهده گرفته است؛ در ادامه افزود: با وجود حضور تیم های مدعی و قدرتمند در این دوره از برگزاری جام با کیفیت رمضان اشکذر، بازیکنان تیم یانا با همدلی و بازی حرفه ای به این مرحله سعود کردند.

شایان ذکر است؛ سعید خوانین زاده و علی محمد دهقانی برگزار کنندگان این جام بودند و تیم های بی نی سی و یانا از شهرستان اشکذر به عنوان نمایندگان فوتسال این شهرستان و ۱۴ تیم دیگر از شهرستان های یزد، زارج و اردکان در این دوره از رقابت ها حضور داشتند.

عکاس: حسین سیفی اشکذری

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/HSktu
  • نویسنده : علی مشیری نیا