از هفته نهم لیگ برتر فوتبال استان یزد دو تیم شهرداری اشکذر و انقلاب میبد در ورزشگاه شهید چمران میبد به مصاف هم رفتند.

به گزارش اشکذر خبر، بازی از ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه روز جمعه ۱۵ دی ماه در ورزشگاه چمران میبد با سوت داور یزدی آغاز شد؛ ۱۵ دقیقه اول دو تیم در حال محک زدن همدیگر بودن و سعی در کنترل بازی داشتن ولی این تیم اشکذر بود که رفته رفته بر بازی سوار شد و توپ و میدان را در اختیار گرفت و این برتری در دقیقه ۲۰ بازی جواب داد و اشکذر توانست روی یک ضربه شروع مجدد و سانتر زیبای محمد صادق فر و ضربه سر زیبای حمیدرضا دهقان به گل اول برسد.

بعد از گل اول ، باز هم توپ و میدان دست تیم اشکذر بود و دقیقه ۳۰ روی یک ضربه کرنر و چند رفت و برگشت توسط ابوالفضل حسینی به گل دوم دست یابد.

در ادامه اشکذر بازی را کنترل کرد تا با همین نتیجه نیمه اول به پایان برسد؛ نیمه دوم بازی پایاپایی برقرار بود و دفاع اشکذر در برابر حملات تیم انقلاب بدون نقص بود هرچند تیم انقلاب برنامه خاصی برای گل زدن نداشت و مدافعان و هافبک های تیم انقلاب از هر کجای زمین که صاحب توپ میشدن توپ را مستقیم به روی دروازه تیم اشکذر ارسال می کردند.

در دقیقه ۸۵ بازی با ورود تماشاگران میبدی به داخل چمن و زد و خورد با داور بازی چند دقیقه ای بازی متوقف شد ولی بازی ادامه پیدا کرد و اشکذر توانست انقلاب میبد را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد .قابل ذکر است تماشاگران اشکذری از ابتدا تا انتهای بازی تیم اشکذر را تشویق کردن و سهم به سزایی در این برد خارج از خانه داشتند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZbIjW