اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
آموزش کمک‌های اولیه یک نیاز دوست داشتنی

تیم امداد و نجات جوار جاده ترانزیت اردکان – یزد تشکیل می گردد

شناسه خبر : 101273 | تاریخ انتشار : : 25 شهریور 1400 - 15:26 | ارسال توسط :

در راستای تقدیر و تشکر از فعالیت انسان‌دوستانه مهدی فتوحی در نجات جان و خودروی آتش گرفته در محور اردکان به یزد، جمعیت هلال احمر شهرستان اشکدر با همکاری خانه هلال فرهنگ و هنر از این اقدام ارزشمند ایشان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش اشکذر خبر؛ سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با اعلام خبر تقدیر و تشکر از فعالیت انسان‌دوستانه مهدی فتوحی در نجات جان و خودروی آتش گرفته در محور اردکان به یزد؛ ضمن تشکر از فداکاری ایشان، به نقش آموزش‌های عمومی و تغییر رفتار مرتبط با آن اشاره کرد و گفت: مهمترین فعالیت‌ هلال احمر تربیت داوطلبینی است که با بهره گیری آموزش‌های درست و کاربردی در میدان از قدرت مانور بالایی برخوردار باشند.

در ادامه این رویداد؛ مهدی فتوحی ضمن قدیر و تشکر از این اقدام هلال احمر با عضویت در این نهاد امدادی؛ آموزش‌های پیشین و تجهیز بودن کارگاه خود به وسایل ایمنی و جدیت در رعایت مسائل ایمنی را عامل موفقیت در این کار خود عنوان کرد.

شایان ذکر است؛ پیشنهاد تشکیل تیم امداد و نجات کارگاهی در محور جاده مذکور توسط جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر مورد استقبال قرار گرفت و ایشان مسئولیت این اقدام را متقبل شدند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ikTi4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec