اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی:

تکمیل درمانگاه رستاق تا سال ۱۴۰۰

شناسه خبر : 96233 | تاریخ انتشار : : 30 دی 1399 - 22:55 | ارسال توسط :

نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی:در نشستی مشترک مقرر شد خانواده خیر نسبت به تکمیل این طرح تا سال ۱۴۰۰ اقدام کنند.

به گزارش اشکذر خبر، جوکار گفت:عملیات احداث مجموعه درمانگاه امام رضا (ع) رستاق، با همت خیر شادروان حاج سید محمد باقر رکن الدینی عزآبادی آبادی آغاز شده، که در شرایط فعلی اورژانس مجموعه در حال استفاده است.

تکمیل درمانگاه رستاق تا سال ۱۴۰۰+فیلم
وی افزود:با توجه به وضعیت درمانی منطقه رستاق، تکمیل ساختمان درمانگاه مورد درخواست اهالی منطقه قرار گرفته و این موضوع ضرورت تکمیل درمانگاه را می‌رساند.

هادی نسب، فرماندار اشکذر در خصوص این درمانگاه گفت: با توجه به موقعیت این درمانگاه در مجاورت جاده سنتو و واحد‌های صنعتی و هم چنین نیاز منطقه به راه اندازی درمانگاه مجهز، ضرورت دارد، تکمیل این درمانگاه به عنوان یکی از اولویت‌های درمانی شهرستان مورد توجه قرار گیرد.

هادی هادی نسب با اشاره به موافقت آستان قدس رضوی مبنی بر تجهیز و پشتیبانی بیمارستان نیمه‌تمام مجموعه درمانی امام رضا (ع)، اظهار امیدواری کرد: با تکمیل ساختمان بیمارستان به همت خانواده مرحوم رکن‌الدینی و تجهیز و راه‌اندازی آن توسط آستان قدس رضوی، عموم مردم از خدمات این مجموعه درمانی بهره‌مند شوند.

وی، ضمن ارج نهادن به تلاش‌های خیرخواهانه شادروان رکن الدینی در استان یزد و شهرستان، از همراهی و مشارکت خانواده آن بزرگوار در امور عالم المنفعه و خیرخواهانه تقدیر کرد.

عملیات احداث مجموعه امام رضا رستاق (ع) در سال ۹۲ آغاز شده است.

منبع: صدا و سیما استان یزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/k6Jsy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec