اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تيم فوتسال شهیدکلانتری اشکذر بر بام فوتسال استان ایستاد

شناسه خبر : 49047 | تاریخ انتشار : : 03 بهمن 1394 - 13:21 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، تیم فوتسال شهید کلانتری اشکذر عصر روز گذشته با غلبه بر پردیس بافق جشن قهرمانی گرفت و در فاصله چهار هفته به پایان مسابقات قهرمانی خود را مسجل کرد. شهید کلانتری که بازی را طوفانی آغاز کرد با گل دقیقه ۲ ایمان سلطانی پیش افتاد در ادامه و روی اشتباه خط […]

تیم شهید کلانتری اشکذر

به گزارش اشکذر نیوز، تیم فوتسال شهید کلانتری اشکذر عصر روز گذشته با غلبه بر پردیس بافق جشن قهرمانی گرفت و در فاصله چهار هفته به پایان مسابقات قهرمانی خود را مسجل کرد.

شهید کلانتری که بازی را طوفانی آغاز کرد با گل دقیقه ۲ ایمان سلطانی پیش افتاد در ادامه و روی اشتباه خط دفاعی شهید کلانتری، بافقی‌ها توانستند بازی را به‌تساوی بکشانند.

اشکذری‌ها که نمی‌خواستند امتیاز بازی را از دست دهند حملات دامنه‌داری را روی دروازه حریف خود طراحی کردند تا مجتبی حسن‌پور روی تیزهوشی خود توانست بازهم اشکذر را پیش بیندازد.

در آخرین لحظات نیمه اول و روی یک حرکت تاکتیکی سید علیرضا آذرپیکان توانست گل سوم را برای شهید کلانتری به ثمر برساند و دو تیم با نتیجه 3-1 به رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم بافقی‌ها حملاتی را روی دروازه شهید کلانتری داشتند ولی درخشش دهقان سنگربان کلانتری مانع از فروپاشی دروازه این تیم شد و روی یک ضد حمله ناصر زوری گل چهارم اشکذر را به ثمر رساند.

شاگردان رنجبر که سه امتیاز بازی را ازدست‌داده می‌دیدند دست به حملاتی زدند ولی هوشیاری بازیکنان شهید کلانتری روی ضد حملات باعث شد هادی نباتی و ناصر زوری دو بار دیگر دروازه پردیس را باز کنند تا خیال کادر فنی خود را راحت نمایند.

در ادامه این دیدار شهید کلانتری روی اشتباهات خط دفاع و همچنین ۵ خطا شدن تیم در دقایق پایانی ۳ گل دریافت کرد و این دیدار با نتیجه ۶-۴ به سود شهید کلانتری به پایان رسید و با توجه به شکست پرسپولیس ابرکوه مقابل دهیاری خورمیز، شهید کلانتری ۴ هفته مانده به پایان مسابقات سرود قهرمانی سر داد و بربام فوتسال استان ایستاد.

شایان‌ذکر است، این دیدار در سالن کوثر بافق با قضاوت میر عبداللهی و رضایی و نظارت محمدرضا دره شیری برگزار شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LWV3m
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124