• کد خبر: 91105
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: جمعه 5 اردیبهشت 1399 - 12:15
  میلاد شاهینی در گفتگو با اشکذر خبر:
  از دوران نوجوانی شیفته بازی فوق العاده آل پاچینو شده بودم و شخصیت جالب او در نقش هایش بود که تأثیر زیادی بر روی من گذاشت و من تصمیم گرفتم به شکل جدی تر به موضوع بازیگری نگاه کنم و صرفا بازیگری برایم تفریح و سرگرمی نباشد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ میلاد شاهینی هنرمند عرصه سینما و تئاتر متولد ۲۴ فروردین ۱۳۷۷ شهر  تهران است. او با اذعان به اینکه علاقه به هنر بازیگری از سنین خیلی پایین؛ در من وجود داشته است؛ گفت: این علاقه به گونه ای بود که وقتی یک فیلم را تماشا میکردم خود را بجای شخصیت قهرمان یا اصلی ماجرا قرار میدادم و سعی میکردم آنرا شبیه یا به شکل متفاوتی به نمایش بگذارم البته تنها مخاطب من در آن زمان آیینه ی رو به رویم بود که خود را درآن تماشا میکردم.

  شاهینی با اشاره به اینکه در آن دوران بیشتر به فیلم های پدر خوانده، مخمصه و صورت زخمی علاقه مند بودم؛ بیان کرد: در آن دوران من شیفته بازی فوق العاده آل پاچینو شده بودم و شخصیت جالب او در نقش هایش بود که تأثیر زیادی بر روی من گذاشت و من تصمیم گرفتم به شکل جدی تر به این موضوع نگاه کنم و صرفا بازیگری برایم تفریح و سرگرمی نباشد.

  وی درباره شروع فعالیت هنری اش گفت: هیچگاه در گذشته فکر نمیکردم که بخواهم بازیگر شوم اما با گذشت و مرور زمان این اتفاق بطور ناگهانی افتاد و من به این عرصه علاقه مند شدم سپس با رفتن به یک تست بازیگری تئاتر در سطح (آماتور) پذیرفته شدم و ماجرا آغاز شد…

  این بازیگر عرصه تئاتر و سینما امید را بزرگترین سرمایه انسان می داند و در همین راستا بیان داشت: هیچوقت از کارهایی که در گذشته انجام دادم نا امید نیستم چرا که این را سرنوشت خود میدانم و مطمئن هستم در حال حاضر در مسیر کاملا درستی از زندگی قرار دارم.

  میلاد شاهینی بازیگر خوش ذوق، خلاق و با استعداد کشورمان در ادامه افزود: من در این عرصه هیچگونه رابطه ای نداشتم و حتی خانواده ام بزرگترین سد من برای ورود به دنیای هنر بودند و مخالفت شدیدی از طرف آنها به خصوص پدرم با من شد؛ اما با این وجود من به مسیر و هدفم ادامه دادم و تا همین جایی هم که رسیدم کاملا بدون پارتی و حمایت بوده است. هیچ زمان از دیدن موفقیت کسی حسرت نخوردم و همیشه سعی کردم روی خودم حساب باز کنم و در این مسیر فقط خدا همیشه کنارم بوده و هست و هر زمان که از هدفم نا امید میشدم؛ به او که فکر میکردم آرامش خاصی میگرفتم.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه هیچوقت نگاهم به حال نبوده و همیشه رو به جلو حرکت کردم و همواره به آینده خوش بین و امیدوار بودم؛ گفت: همیشه از انتقاداتی که به من وارد میشد درس گرفتم و سعی کردم تا آن نقد و ایراد را در خودم اصلاح کنم.

  شاهینی گفت: الان هم اینگونه است که اگر انتقادی نسبت به من شود با جان و دل آنرا میپذیرم و به این اعتقاد دارم که همیشه مردم بهترین داور و منتقد هستند و برای راضی نگه داشتن آنها سعی میکنم همیشه در کارهایم بدون نقص ظاهر شوم و بهترین خودم را به نمایش بگذارم و البته میدانم که همیشه نمیشود بدون هیچ نقص و اشکالی کاری را به اتمام رساند اما تمام سعی خودم را میکنم .

  وی با تاکید بر جایگاه دوست خوب و اهمیت آن در رسیدن به اهداف شغلی و زندگی؛ گفت: خدا را شکر میکنم بابت اینکه دوستان بسیار خوبی در این مسیر پیدا کرده ام به طوریکه همیشه پشتیبان و یاور اصلی من در این راه سخت بوده اند و از آنها بابت همه چیز تشکر میکنم.

  این بازیگر جوان عرصه سینما حاشیه را سم مهلک برای دنیای هنر و هنرمند خواند و اظهار داشت: اطرافیان نزدیک من این موضوع را میدانند که من همیشه از حاشیه ها متنفر بوده و  هستم و انشاء الله خواهم بود. تنها خواست قلبی من این است که در تمام امور کارها و مسئولیت هایی که به من واگذار می ش.د را به درستی انجام دهم و روی آن ها تمرکز کنم و نه چیز دیگری که بخواهم فکرم را مشغول آن کنم.

  وی در پایان با اشاره به اهداف هنری خود تصریح کرد: به تازگی بازی در فیلم بهشت زیر پای توست به تهیه کنندگی محمد رشیدی و کارگردانی النا مکاری را به پایان رساندم که البته بخاطر شیوع ویروس کرونا؛ پروژه ما هم مانند بسیار از کارها با تصمیم عوامل و شخص تهیه کننده که تنها چند سکانس آخر از آن باقی مانده بود متوقف شد که انشاء الله بعد از شکست کامل کرونا ادامه ی آن ضبط و تدوین خواهد شد. همچنین باید اضافه کنم که این کار در کنار تله فیلم سوپ تند به تهیه کنندگی جواد توکلیان دومین تجربه و کار تصویری من می باشد و در حال حاضر چندین پیشنهاد برای همکاری در سینما و تلوزیون دارم که از جمله فیلم الناز به تهیه کنندگی محمد رشیدی؛ به عنوان جانشین تهیه کننده و بازیگر، دو فیلم سینمایی به عنوان بازیگر و یک تله تئاتر به نام آب و آتش بعنوان مشاور پروژه، طراح و سرپرست فیلمنامه و بازیگر که در حال حاضر حضور من در این پروژه ها کاملا قطعی شده و بعد از کرونا مراحل پیش تولید آنها آغاز میشود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/osppA

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *