اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تولید ۲۸۰هزار ماسک توسط بسیجیان شهرستان اشکذر در یک سال گذشته

شناسه خبر : 95010 | تاریخ انتشار : : 27 آبان 1399 - 22:18 | ارسال توسط :

نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر با اصحاب رسانه شهرستان اشکذر به مناسبت هفته بسیج در محل این ناحیه برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر، نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر با اصحاب رسانه شهرستان اشکذر به مناسبت هفته بسیج در محل این ناحیه برگزار شد.

 

حسین هاتفی اردکانی در ابتدا این جلسه که با رعایت اصول بهداشتی انجام شده بود، به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: نشان دادن عملکرد خانواده بزرگ بسیجیان به مردم، چابکی بسیج و حفظ بسیج از نفوذ دشمن از جمله درخواست های رهبری از بسیجیان است که ناحیه اشکذر سعی داشته است در جهت تحقق این رهنمود ها بکوشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر با تشریح عملکرد این ناحیه در سال گذشته افزود: یک سال گذشته گشت های محله محور پایگاه های بسیج شهرستان با هدف ارتقاء امنیت محلات و کمک به ماموران نیروی انتظامی، در قالب ۲۶۰ تیم ، گشت های پیاده ۵۴۰۰گست را در محله های سطح شهرستان اشکذر انجام دادند که به گواه آمار های موجود موفقیت خوبی را داشته است.

 

وی ادامه داد:ایجاد ۶۴ حلقه صالحین، برگزاری اردوی راهیان نور برای ۲۲۰نفر از دانش آموزان سطح شهرستان، برگزاری متعدد اردوهای جهادی در مناطق محروم سطح شهرستان از دیگر اقدامات این ناحیه در سال گذشته بوده است.

هاتفی با اشاره ضرورت مقابله با ویروس کرونا و کمک به آسیب دیدگان این ویروس، گفت: تولید ۲۸۰ هزار ماسک، ۴۵روز گندزدایی سطح شهرستان ، کمک به ساخت مسکن مددجویان بهزیستی وکمیته امداد، توضیع ۲۷۵۰ بسته معیشتی و تهیه ۱۵جهیزیه کاملا ایرانی برای افراد نیازمند از جمله اقدامات ناحیه بسیج اشکذر در این باره می باشد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fEFVc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec