اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تولید روزانه ۲۵۰۰عدد ماسک توسط بانوان جهادگر اشکذری +فیلم

شناسه خبر : 90113 | تاریخ انتشار : : 25 اسفند 1398 - 13:45 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، به همت خواهران بسیجی و حوزه حضرت خدیجه(سلام الله علیها)شهر اشکذر، کارگاه تولد ماسک در حسینیه شهدای این شهر شروع به کار کرده است. خانم پورحسینی مسئول این واحد تولیدی ظرفیت تولید ماسک را  در این کارگاه روزانه ۲۵۰۰عدد دانست و عنوان کرد: پس از کم شدن ماسک در سطح کشور […]

به گزارش اشکذر خبر، به همت خواهران بسیجی و حوزه حضرت خدیجه(سلام الله علیها)شهر اشکذر، کارگاه تولد ماسک در حسینیه شهدای این شهر شروع به کار کرده است.

خانم پورحسینی مسئول این واحد تولیدی ظرفیت تولید ماسک را  در این کارگاه روزانه ۲۵۰۰عدد دانست و عنوان کرد: پس از کم شدن ماسک در سطح کشور و نیاز مردم کشور، گروهی از بانوان اشکذری را برای آموزش به کارگاه های تولید ماسک فعال در شهرستان فرستادیم تا پس از آموزش های لازم کارگاهی را در حسینیه شهدا برای تولید ماسک های بهداشتی برپا کنیم.

وی ادامه داد: استقبال خواهران برای دوخت ماسک و کمک به همنوعان خود بسیار عالی بود به طوری که هم اکنون ۴۰ نفر از خواهران جهادگر بسیجی به طور مستمر در این محل برای تولید ماسک و برطرف نمودن نیاز کشور بدون هیچ گونه چشم داشتی و تنها برای رضای خدا در حال تلاش هستند.

این بانوی جهادگرد افزود: ماسک های تولید شده روزانه به مرکز بهداشت شهرستان تحویل داده می شود تا پس از ضدعفونی نمودن، مرکز بهداشت آنها به طور رایگان به همشهریان تحویل دهد.

در ادامه می توانید گوشه ای از فعالیت های بانوان جهادگر را مشاهده نمایید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OLi2R

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec